• فروش در سراسر ایران

  • مشاوره تخصصی

  • یکسال گارانتی ایده آل

  • ضمانت اصل بودن کالا

  • تحویل به سراسر ایران

نمایش فیلتر محصولات

فیلتر محصولات

استوک

مرتب سازی بر اساس:

سوالات متداول


آیا محصولات ارائه شده در بخش استوک، دارای مهلت تست و گارانتی هستند؟

بله. کلیه محصولات ارائه شده در بخش استوک، دارای یک هفته مهلت تست و شش ماه گارانتی هستند.

آیا عکسی که از محصول درج شده است دقیقا با خود دستگاه مطابقت دارد؟

خیر. این عکس نمایشی بوده و برای دریافت عکس خود محصول، می‌توانید در زمان اداری، با واحد فروش شرکت ایده آل گستر تماس بگیرید.

آیا شما محصولات دست دوم پاناسونیک را خریداری می‌کنید؟

بله. در صورت داشتن فاکتور خرید، می‌توانید از طریق این فرم، با ما در تماس باشید.

آیا شرکت ایده آل گستر تلفن‌های بیسیم پاناسونیک دسته دوم را خریداری می‌کند؟

خیر. در بخش استوک شرکت ایده آل گستر فقط تلفن‌های سانترال، تلفن‌های تحت شبکه و مراکز تلفن سانترال دسته دوم، خرید و فروش می‌شوند.

درباره استوک


لزوم ارتقا و به‌روزرسانی دستگاه‌های تلفن سانترال، یکی از دغدغه‌های همیشگی مشتریان پاناسونیک محسوب می‌شود. بر همین اساس، شرکت ایده آل گستر همزمان با به‌روزرسانی دستگاه‌های مشتریان خود، اقدام به خریداری دستگاه‌های قبلی این عزیزان می‌نماید.

از طرف دیگر و با توجه به افزایش نرخ ارز، برخی از مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای خرید دستگاه‌های نو و آکبند، از محصولات استوک و کارکرده با گارانتی معتبر، برای کسب و کار خود استفاده کنند. موارد فوق باعث شد بخش جدیدی از خدمات، تحت عنوان استوک، در وب سایت شرکت ایده آل گستر، راه‌اندازی شود.

لازم به ذکر است اکثر دستگاه‌هایی که در این بخش ارائه می‌شوند، مدل‌هایی هستند که توسط خود شرکت ایده آل گستر جمع‌آوری شده‌اند. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با اطمینان کامل، نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید. همچنین این امکان برای مشتریان فراهم است که در صورت نیاز به فروش دستگاه سانترال قبلی خود، آن را به راحتی و با قیمت معقول و منطقی، به شرکت ایده آل گستر واگذار نمایند.

مشاوره تخصصی ایده آل گستر
مشاهده ویدئو های آموزشی ایده آل گستر