دسته بندی محصولات
مقایسه کالا

تعمیر سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک در تهران

مرکز تلفن یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش‌های یک اداره، سازمان و شرکت‌ تجاری محسوب می‌شود. به همین دلیل هرگونه خرابی و یا اختلال در آن می‌تواند باعث بروز اشکالات جدی در روند کاری مجموعه شود. مشکلاتی که در یک مرکز تلفن به وجود می‌آیند باید در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، مرتفع شده و مرکز برای استفاده مجدد، در دسترس مجموعه قرار بگیرد. با استناد به موارد یاد شده؛ مدیران شرکت‌های تجاری و سازمان‌ها، همواره ترجیح می‌دهند که کلیه امور مربوط به عیب یابی و تعمیر مرکز تلفن مجموعه خود را از طریق نمایندگی‌های معتبر پیگیری نمایند. دستگاه سانترال ساخت پاناسونیک، در ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده و بخش اعظمی از بازار را در اختیار گرفته‌اند. خوشبختانه دسترسی به نمایندگی‌های معتبر شرکت پاناسونیک برای مشتریان محصولات این شرکت، کار چندان سختی به نظر نمی‌رسد.

واحد تعمیرات سانترال Panasonic

پیش از آنکه به بررسی تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک بپردازیم؛ باید به این نکته اشاره کنیم که این مراکز از نظر کیفیت و دوام در بهترین سطح ممکن قرار داشته و به ندرت با اختلال و یا خرابی مواجه می‌شوند. با این حال ممکن است بر اثر استفاده نادرست و یا گذشت زمان، خرابی‌هایی در آن‌ها ظاهر شده و نیازمند تعمیرات و یا تعویض قطعات باشند. با توجه به مواردی از قبیل : قیمت تقریبا بالای تجهیزات مرکز تلفن، حساسیت آن و ضروری بودنش برای مجموعه، بهتر است که تمامی تعمیرات مرتبط با یک مرکز تلفن، توسط نمایندگی‌های معتبر و مجاز صورت بپذیرد.

شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران، نزدیک به دو دهه است که مشغول خدمت رسانی به مشتریان و کاربران تجهیزات مخابراتی پاناسونیک از جمله مراکز تلفن، تلفن تحت شبکه و تلفن سانترال پاناسونیک این شرکت می‌باشد. به طور کلی هرگونه اخلال سخت افزاری در یک مرکز تلفن، یا در دستگاه سانترال رخ می‌دهد و یا در تلفن‌های سانترال استفاده شده توسط کارمندان بروز می‌کند. واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر با بهره گیری از مهندسینی مجرب و کار آزموده، تمامی امور مربوط به تعمیر مراکز تلفن اعم از تعمیر سانترال و یا تلفن‌های مجموعه را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت انجام می‌دهد.

کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • قطعات اورجینال
  • تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک
کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • کارشناسان مجرب
  • کارشناسان مجرب پاناسونیک
تعمیر سانترال پاناسونیک
تعمیرات سانترال پاناسونیک
021-81010

پاناسونیک تخصص ماست. سوالی دارید؟

دلایل خرابی دستگاه سانترال پاناسونیک

مهم‌ترین رکن هر مرکز تلفن ، دستگاه سانترل یا همان PBX می‌باشد. دستگاه‌های سانترال به عنوان هسته مرکزی عمل کرده و از خطوط شهری مجموعه، داخلی‌های مورد نیاز کارکنان را تامین می‌کنند. در ادامه مهم‌ترین خرابی‌های یک مرکز تلفن را بررسی خواهیم کرد:

خرابی Power

تعمیر خرابی پاور دستگاه سانترال رایج‌ترین مشکلی که در ارتباط با دستگاه‌های سانترال پاناسونیک رخ می‌دهد؛ مربوط به پاور یا همان منبع برق آن می‌باشد. این اشکال معمولا با گذشت زمان و استفاده مداوم و یا نوسانات شدید برق رخ می‌دهد. زمانی که Power دستگاه شما دچار اختلال می‌شود؛ بدین معنیست که یک یا چند قطعه الکترونیکی در مدار آن دچار سوختگی شده‌اند. در شرکت ایده آل گستر برای رفع این مشکل، دستگاه سانترال باز شده و کلیه قطعات پاور بررسی می‌شوند. پس از آنالیز کامل دستگاه، تمامی قطعات سوخته و از کار افتاده، با قطعه‌های اصل و باکیفیت پاناسونیک جایگزین شده و دستگاه سانترال، آماده استفاده مجدد می‌گردد.

از کار افتادن کارت خط شهری

از کار افتادن کارت خط شهری یکی از کارت‌های داخلی دستگاه سانترال، کارت خط شهری می‌باشد که برای ورود خطوط شهری به داخل دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در پاره‌ای از مواقع و به دلیل نوسانات مخابرات، ممکن است این کارت از کار افتاده و دچار اختلال گردد. البته این مشکل به راحتی قابل رفع بوده و منجر به بروز خسارات سنگین نمی‌گردد. با اینحال لازم است در صورت بروز این اختلال نیز سریعا با واحد تعمیرات ایده آل گستر تماس بگیرید.

از کار افتادن کارت کالر آیدی

از کار افتادن کارت کالر آیدی

کارت کالر آیدی یکی دیگر از کارت‌های داخلی دستگاه سانترال بوده که امکان نمایش شماره‌های مخاطبین را بر روی تلفن سانترال فراهم می‌کند. این کارت در بدنه داخلی دستگاه نصب شده و توسط تکنسین مربوطه، برنامه ریزی و فعال می‌شود. معمولا به ندرت شاهد از کار افتادن کارت کالر آیدی در یک دستگاه سانترال خواهیم بود؛ اما در صورت بروز این مشکل، کارشناسان فنی ایده آل گستر به بررسی آن پرداخته و در صوررتی که یک عامل نرم افزاری باعث بروز این اتفاق نشده باشد؛ دستگاه را باز کرده و به عیب یابی و تعمیر کارت کالر آیدی می‌پردازند.

آب خوردگی

از کار افتادن کارت کالر آیدی

این مشکل زمانی رخ می‌دهد که دستگاه سانترال در مجاورت آب قرار بگیرد. ممکن است ورود تنها چند قطره آب به مدار داخلی دستگاه، منجر به خرابی و اختلال در عملکرد آن گردد. بنابراین قبل از هرچیز، محل نصب دستگاه سانترال را به گونه‌ای در نظر بگیرید که امکان ورود آب به داخل آن وجود نداشته باشد. اما در صورتی که متوجه ورود آب به داخل دستگاه سانترال شدید؛ سریعا دستگاه را خاموش کرده و با واحد تعمیرات ایده آل گستر تماس بگیرید. هرچقدر که دستگاه شما پس از ورود آب به داخل آن، بیشتر کار کرده و در مدار قرار بگیرد؛ به همان نسبت احتمال بروز خسارت و سوختگی قطعات نیز افزایش می‌یابد.

چرا ایده آل

ایده آل گستر

استاندارد های ایده آل گستر

چه عواملی باعث می‌شوند که بتوانیم به یک نمایندگی اعتماد کرده و خرید یا تعمیرات را به آن واگذار نماییم؟ می‌توان ادعا کرد که شرکت ایده آل گستر هر فاکتوری که در این زمینه مد نظر شما است را شامل می‌شود. در ادامه مهم‌ترین عواملی که باعث شده‌اند؛ مشتریان به راحتی به ایده آل گستر اعتماد نمایند را بررسی می‌کنیم:

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است.

علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود.

با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات مخابراتی از جمله تعمیر تلفن پاناسونیک و مراکز تلفن در سطح استان تهران می‎باشد. اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

سوالات متداول

دستگاه سانترال من کامل خاموش شده و روشن نمی‌شود، علت چیست ؟

زمانی که یکی از دستگاه‌های سانترال پاناسونیک روشن نمی‌شود، به احتمال بسیار زیاد مشکل از پاور یا همان منبع تغذیه دستگاه است. در این صورت باید سانترال خود را در اولین فرصت به شرکت یده آل گستر ارسال نمایید تا تعمیرات لازم بر روی آن انجام شود.

دستگاه سانترال روشن می‌شود اما تمامی کارت‌های آن قرمز می‌باشند، چه کاری باید انجام دهیم ؟

اگر تمامی کارت‌های دستگاه شما به صورت همزمان از کار افتاده و بالا نمی‌آیند، به احتمال بسیار زیاد با یک ایراد نرم افزاری مواجه شده‌اید. در این شرایط نیازی به ارسال دستگاه به واحد تعمیرات نیست. شما می‌توانید با شرکت ایده آل گستر تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما به صورت حضوری در محل حاضر شده و ایرادات دستگاه سانترال را رفع کنند.

دستگاه سانترال روشن می‌شود اما یک یا چند کارت آن بالا نمی‌آیند، علت چیست ؟

در اینگونه مواقع باید دستگاه سانترال به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال شود، زیرا به احتمال زیاد شما با از کار افتادگی یک یا چند قطعه از مدار اصلی دستگاه طرف هستید.

اگر آب وارد دستگاه سانترال شود چه کاری باید انجام دهیم ؟

در صورت نفوذ آب به داخل دستگاه، سریعا سانترال را خاموش کرده، باطری آن را جدا کنید و دستگاه را از برق بکشید. اکنون سانترال را باز کرده و داخل آن را خشک کنید. برای اطمینان بیشتر نیز با واحد تعمیرات ایده آل گستر تماس بگیرید.

سوالی دارید؟

مطالب مرتبط

تعمیرات سانترال پاناسونیک

درخواست آنلاین تعمیر