مقایسه کالا

سانترال

سانترال پاناسونیک، جامع ترین راهکار مخابراتی

سانترال : جامع ترین راهکار مخابراتی اغراق نیست اگر ادعا کنیم که یک ارتباط بهینه، از نان شب هم برای مجموعه‌های کاری، اعم از شرکت‌های تجاری، ادارات و سازمان‌ها واجب‌تر است. در همین راستا، سانترال پاناسونیک بهترین و جامع‌ترین راهکاری است که از سوی متخصصین حوزه ارتباطات، به مدیران این مجموعه‌ها پیشنهاد می‌شود. راه‌اندازی یک مرکز تلفن یا همان سانترال پاناسونیک، می‌توانید بخش عظیمی از ارتباط با مشتریان را سر و سامان دهد. پاناسونیک، این برند درخشان در حوزه تجهیزات مخابراتی مانند انواع کارت سانترال پاناسونیک سال‌هاست که امتحان خود را در این عرصه پس داده است و بهترین انتخاب برای راه‌اندازی یک مرکز تلفن به شمار می‌رود. اگر به دنبال بهینه‌ترین ارتباط با مشتریان خود هستید، قدم اول خرید و نصب دستگاه سانترال پاناسونیک و به دنبال آن، استفاده از یک مرکز تلفن جامع و یکپارچه است. شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی پاناسونیک بیش از دو دهه است که در کنار مشتریان خود حضور دارد. عرضه انواع دستگاه‌های سانترال پاناسونیک و راه‌اندازی مراکز تلفن در مجموعه‌های کاری، یکی از تخصص‌های اصلی ایده آل گستر محسوب می‌شود.

سانترال : جامع ترین راهکار مخابراتی سانترال : جامع ترین راهکار مخابراتی
ارتباطی یکپارچه با سانترال

نحوه کار سانترال

ارتباطات تلفنی، همچنان یکی از مهم‌ترین راه‌های برقراری ارتباط میان مجموعه‌های کاری و مشتریان محسوب می‌شود. یک مرکز سانترال، با دریافت خطوط شهری و تقسیم آن‌ها به داخلی‌های متعدد، این ارتباط را یکپارچه کرده و به آن نظم می‌دهد. با راه‌اندازی مرکز تلفن، تمامی کارمندان، به خطوط شهری مجموعه دسترسی خواهند دشت. از طرف دیگر، مدیران نیز به سادگی می‌توانند کلیه ارتباط‌های تلفنی را مدیریت و کنترل کنند.

مرکز تلفن از یک دستگاه سانترال به عنوان هسته اصلی استفاده می‌کند. تمامی خطوط داخلی مجموعه، از این دستگاه خارج شده و در اختیار کارمندان و بخش‌های مختلف قرار می‌گیرند. بنابراین می‌توان گفت که سانترال، یک شبکه ارتباطی یکپارچه را در اختیار شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌ها قرار می‌دهد.

دستگاه سانترال را می‌توان از حیث نحوه کار و عملکرد در دو دسته سانترال‌های آنالوگ و دستگاه‌های تحت شبکه قرار داد. یک دستگاه سانترال آنالوگ، از خطوط شهری و معمولی مخابرات پشتیبانی می‌کند؛ در حالی که در یک مرکز تلفن تحت شبکه، همه چیز بر اساس IP طراحی و پیاده‌سازی می‌شود. دستگاه‌های سانترال پاناسونیک سری TES و TDA از نوع آنالوگ و سری‌های TDE و NS از نوع تحت شبکه محسوب می‌شوند.

دستگاه سانترال چیست؟

دستگاه سانترال به عنوان هسته اصلی یک مرکز تلفن پاناسونیک عمل می‌کند. خطوط شهری مجموعه، وارد این دستگاه شده و تبدیل به داخلی‌های مورد نیاز برای کارمندان و بخش‌های مختلف می‌شوند. ناگفته پیداست که در زمینه طراحی و ساخت این دستگاه‌ها، هیچ نام و برندی توانایی رقابت با پاناسونیک را ندارد.

سانترال‌های پاناسونیک از یک جنبه، بر اساس ظرفیتی که دارند به دو دسته سانترال‌های پرظرفیت و سانترال‌های کم‌ظرفیت تقسیم‌بندی می‌شوند. سانترال‌های کم ظرفیت پاناسونیک، یک انتخاب ایده آل برای مجموعه‌های کاری کوچک و متوسط به شمار می‌روند. به عنوان یک نمونه از این دستگاه‌های پاناسونیک، می‌توان به مدل‌های سری TES اشاره کرد

در سوی مقابل، سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های بزرگ، باید به فکر راه‌اندازی یک سانترال پرظرفیت پاناسونیک باشند. TDE ، TDA و NS از مهم‌ترین سری‌های سانترال پرظرفیت پاناسونیک محسوب می‌شوند.

سانترال پاناسونیک

امکانات سانترال

مدیریت تماس های ورودی و خروجی

کاهش هزینه های ارتباطی

هدایت صوتی خودکار

تماس کنفرانس

ایجاد محدودیت برای هر داخلی

نصب درباز کن و استفاده از آن روی تلفن

یکپارچه سازی با تلفن همراه

یکپارچه سازی مراکز تلفن

انواع سانترال انواع سانترال

مقایسه سانترال بر اساس ظرفیت

سانترال پرظرفیت

 • اضافه کردن آسان داخلی‌های جدید
 • آموزش و پشتیبانی مستمر
 • قابلیت دریافت خطوط شهری بیشتر
 • دارای مرکز برای داده‌های اضافی
 • پشتیبانی مقرون به صرفه
مشاوره خرید

سانترال کم ظرفیت

 • عدم نیاز به اینترنت
 • شخصی‌سازی زیرساخت‌ها برای مدیریت آسان‌تر
 • هزینه کمتر به ازای هر اپراتور یا کارمند
 • تنظیم آسان
 • دارای هزینه‌های غیر قابل پیش‌بینی
مشاوره خرید

سانترال پاناسونیک

دستگاه‌های سانترال پاناسونیک به واسطه کیفیت بالا، ماندگاری زیاد، قیمت مناسب و نصب و راه‌اندازی آسان، بهترین انتخاب برای مدیران کسب و کار به شمار می‌روند. شرکت پاناسونیک، سانترال‌های خود را در انواع مدل‌های مختلف به بازار عرضه می‌کند و همین عامل، دست شما را در انتخاب دستگاه دلخواه خود، بازتر می‌کند.

مزایای سانترال

راه‌اندازی یک مرکز تلفن سانترال، قابلیت‌های زیادی را در اختیار مدیران کسب و کار قرار می‌دهد. از جمله مهم‌ترین مزایایی که با استفاده از سانترال پاناسونیک به دست می‌آورید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت کامل تماس‌ها با استفاده از کدهای قابل برنامه‌ریزی : با استفاده از این کدها می‌توانید تماس‌های خارج از مجموعه را به دلخواه مسدود کنید.

آسان‌تر شدن ارتباطات داخل مجموعه : با راه‌اندازی مرکز تلفن سانترال، می‌توانید تماس‌های داخل مجموعه را با بهترین کیفیت و البته به صورت رایگان، فراهم کنید.

راه‌اندازی اپراتور گویا : این قابلیت باعث می‌شود که هیچ تماسی را از دست ندهید، زیرا تمامی تماس‌ها در یک صف انتظار قرار گرفته و به نوبت پاسخ داده می‌شوند.

سفارشی کردن پیام خوش‌آمد گویی برای کسب و کار خود : با استفاده از تلفن سانترال پاناسونیک می‌توان صدای دلخواه خود را برای خوش‌آمدگویی ابتدایی و راهنمایی کاربر ضبط کنید .

مزایای سانترال
تعمیر سانترال پاناسونیک

تعمیر سانترال پاناسونیک

دستگاه‌های سانترال پاناسونیک از کیفیت و دوام بسیار خوبی برخوردار هستند. اما ممکن است بر اثر عواملی همچون استفاده نادرست و یا افزایش طول عمر مصرفی، اختلالاتی در عملکرد آن‌ها به وجود آمده و نیازمند تعمیرات شوند. از مهم‌ترین خرابی‌های دستگاه سانترال پاناسونیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی پاور
 • ورود آب به داخل دستگاه و وارد شدن آسیب به برد اصلی
 • از کار افتادن کارت خط شهری
 • از کار افتادن کارت کالر آیدی

واحد تعمیرات ایده آل گستر، با استفاده از قطعات اورجینال و همچنین کادر فنی متخصص و باتجربه، انواع دستگاه‌های سانترال پاناسونیک را در کمترین زمان ممکن تعمیر می‌نماید.

تعمیر سانترال

سوالات متداول

دستگاه سانترال پاناسونیک چگونه برنامه‌ریزی می‌شود؟

این دستگاه‌ها به دو صورت قابل برنامه ریزی هستند. در روش اول شما می‌توانید از یک تلفن مدیریتی (بسته به مدل دستگاه سانترال) استفاده کرده و کدهای دستگاه سانترال را وارد کنید. روش دومی هم وجود دارد و آن استفاده از کامپیوتر است. در این روش، دستگاه سانترال به کامپیوتر متصل شده و کدهای برنامه‌ریزی، از طریق نرم افزار مخصوص به دستگاه داده می‌شوند.

بهترین مرجع برای تنظیمات سانترال پاناسونیک چیست؟

توصیه می‌کنیم برای راه‌اندازی دستگاه سانترال پاناسونیک، حتما از تکنسین‌های شرکت ایده آل گستر کمک بگیرید. با این‌حال، می‌توانید ضمن مراجعه به بلاگ ایده آل گستر، مقاله تنظیمات سانترال پاناسونیک را به صورت دقیق مطالعه نمایید تا با تنظیمات این دستگاه، بیشتر آشنا شوید.

آیا می‌توان از تلفن‌های تحت شبکه سایر برندها در کنار سانترال پاناسونیک استفاده کرد؟

بله این کار امکان پذیر است؛ اما برای انجام آن، نیاز به خرید لایسنس ویژه پاناسونیک هستید. در صورتی که قصد استفاده از یک تلفن تحت شبکه با برندی غیر از پاناسونیک را دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ایده آل گستر تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. ما در کمترین زمان، لایسنس مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

بهترین مرجع برای کدهای سانترال کم ظرفیت پاناسونیک چیست؟

دستگاه سانترال کم‌ظرفیت پاناسونیک را معمولا با استفاده از تلفن مدیریتی KX-T7730 برنامه ریزی می‌کنند. برای این کار، نیاز هست تا با کدهای سانترال کم‌ظرفیت آشنایی داشته باشید. ما در بلاگ ایده آل گستر و در مقاله کدهای تلفن سانترال KX-T7730 تمامی کدهای برنامه‌ریزی مورد نیاز شما را گردآوری کرده‌ایم.

آیا می‌توان یک سانترال آنالوگ را به تحت شبکه تبدیل کرد؟

بله این کار شدنی است. برای اینکه بتوانید یک دستگاه سانترال سخت افزاری یا همان آنالوگ پاناسونیک را تبدیل به تحت شبکه کنید، نیاز به خرید و نصب کارتی با عنوان DSP دارید. ما در فروشگاه ایده آل گستر علاوه بر عرضه این کارت، آن را در کمترین زمان ممکن نیز برای شما عزیزان نصب و راه‌اندازی می‌کنیم

برند هایی که به ایده آل اعتماد کردند
سالهاست برای ارتباطی ایده آل در کنار شما هستیم
sanam
sherkat-gaz
kaleh
maslahat
ok-shop
sadad