دسته بندی محصولات
مقایسه کالا

تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن ثابت و رومیزی پاناسونیک در تهران

نمایندگی تعمیرات تلفن ثابت و رومیزی پاناسونیک در تهران

تلفن رومیزی پاناسونیک اگرچه در سالیان اخیر، زیر سایه تلفن بیسیم قرار گرفته و از محبوبیت آن‌ها کاسته شده است؛ اما با اینحال هنوز هم از جایگاه قابل قبولی در میان مشترکان دستگاه‌های تلفن خانگی برخوردار هستند. این تلفن‌ها نیز مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی ممکن است دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر یا تعویض یک یا چند قطعه شوند. در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد این دستگاه‌ها، هرگز به طور مستقیم وارد عمل نشده و از دستکاری آن خودداری نمایید. این کار ممکن است منجر به خساراتی سنگین شده و حتی تلفن شما را به طور کامل از رده خارج نماید. بهترین راه حل برای تعمیر تلفن ثابت در هنگام خرابی دستگاه تلفن، مراجعه به یک نمایندگی معتبر و مجاز می‌باشد. شرکت ایده آل گستر بهترین انتخابی است که در این زمینه می‌توانید به آن فکر کنید.

مرکز تعمیر تلفن رومیزی Panasonic

این تلفن‌ها نیز همانند سایر محصولات شرکت پاناسونیک، از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و کمتر شاهد بروز خرابی و اختلال ناگهانی در آن‌ها می‌باشیم. با این حال ممکن است بر اثر استفاده ناصحیح و یا گذشت زمان، خرابی‌هایی در تلفن های رومیزی پاناسونیک مشاهده شوند. البته این اختلالات در اکثریت قریب به اتفاق موارد، با انجام تعمیرات و یا تعویض یک یا چند قطعه، رفع می‌شوند. به عبارتی دیگر، از کار افتادگی کامل یک تلفن رومیزی پاناسونیک، بسیار نادر است و به ندرت اتفاق می‌افتد.

شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک، یک انتخاب مطمئن در زمینه تعمیر تلفن‌ ثابت پاناسونیک به شمار می‌رود. تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه فروش و تعمیر تلفن پاناسونیک، باعث شده است که کلیه امور مربوط به عیب یابی و تعمیرات انواع دستگاه‌های مخابراتی پاناسونیک از جمله تلفن‌های رومیزی، در کوتاه‌ترین زمان و با بیشترین دقت در شرکت ایده آل گستر صورت گرفته و محصول ، جهت استفاده مجدد در دسترس مشتری قرار بگیرد.

کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • قطعات اورجینال
  • تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک
کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • کارشناسان مجرب
  • کارشناسان مجرب پاناسونیک
تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک
تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک

تعمیر تلفن ثابت پاناسونیک

تعمیرات تلفن ثابت پاناسونیک یکی از تخصص‌های مهم مهندسین شرکت ایده آل گستر است. واحد تعمیرات ایده آل گستر با تکیه بر دانش کادر فنی خود و همچنین استفاده از قطعات اصل و اورجینال، تعمیر تلفن ثابت پاناسونیک را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت و کیفیت انجام می‌دهد. تلفن رومیزی یکی از انواع مدل‌های تلفن ثابت پاناسونیک به شمار می‌رود. تقاضا برای تعمیر تلفن رومیزی به جهت کیفیت ساخت آن‌ها و نیز دوام بالایشان، کمتر از سایر دستگاه‌های مخابراتی پاناوسونیک است. اما با این وجود، هنوز هم بسیاری از کاربران تلفن ثابت ( چه در منازل و چه در محل کار ) ترجیح می‌دهند از تلفن‌های رومیزی استفاده کنند. همین عامل سبب شده است تا تعمیر تلفن ثابت و رومیزی پاناسونیک، کماکان در برنامه‌های ایده آل گستر قرار داشته باشد.

اگر برای تعمیر گوشی تلفن ثابت خود، به دنبال یک مرکز تعمیرات معتبر و در عین حال متعهد می‌باشید، می‌توانید همین الان با واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر تماس بگیرید. از آنجایی که ما در ایده آل گستر، تحت نظر مستقیم اتحادیه مخابراتی مشغول خدمت رسانی و فعالیت می‌باشیم، کلیه هزینه‌هایی که به جهت تعمیرات، از مشتریان خود دریافت می‌کنیم، کاملا منصفانه و بر اساس قیمت‌های مصوب این اتحادیه می‌باشند.

021-81010

پاناسونیک تخصص ماست. سوالی دارید؟

دلایل خرابی تلفن رومیزی پاناسونیک

مهم‌ترین اختلالاتی که ممکن است برای یک تلفن رومیزی پاناسونیک رخ دهند؛ عبارتند از:

تعمیر LCD  یکی از مهم‌ترین بخش‌های تعمیر تلفن ثابت

تعمیر LCD تلفن رومیزی پاناسونیک LCD یا صفحه نمایش، یکی از بخش‌های مهم تلفن رومیزی را تشکیل می‌دهد. ال سی دی یا در اثر ضربه و یا به دلیل زمین خوردگی دچار شکستگی شده و در نتیجه اطلاعات بر روی آن نمایش داده نمی‌شوند. البته ممکن است بر اثر ضربه وارد شده به تلفن، خود LCD صدمه ندیده و تنها فلت آن دچار خرابی گردد. فلت همان رابط ال سی دی به برد اصلی دستگاه می‌باشد. به هر حال، مشکل تلفن شما از خود LCD باشد و یا فلت آن دچار خرابی شده باشد، تعمیر گوشی تلفن ثابت تنها راه حل شما خواهد بود.

زمانی که صفحه نمایش یک تلفن بیسیم پاناسونیک دچار خرابی، شکستگی و یا اختلال می‌گردد؛ باید به وسیله کارشناس متخصص شرکت ایده آل گستر مورد بررسی قرار بگیرد. در تعمیر صفحه نمایش تلفن ثابت ممکن است بسته به اینکه کدام قطعه بر اثر ضرب خوردگی، آسیب دیده باشد؛ نیاز به تعویض ال سی دی، فلت یا هر دوی آن‌ها باشد. کارشناسان واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر، پس از بررسی صفحه نمایش آسیب دیده دستگاه تلفن، ابتدا به عیب یابی آن پرداخته و سپس قطعه آسیب دیده را با قطعات اصل و اورجینال شرکت پاناسونیک جایگزین می‌نمایند.

آب خوردگی

تعمیر مدار تلفن رومیزی آب خوردگی از موارد رایج و پرتکرار در تعمیرات تلفن ثابت محسوب می‌شود. تلفن‌های رومیزی و ثابت نیز مانند تمامی دستگاه‌های تلفن، بر اثر تماس با آب دچار خرابی می‌گردند. بسته به میزان آبی که به داخل دستگاه تلفن نفوذ کرده است؛ یک یا چند قطعه از آن دچار سوختگی کامل خواهند شد. این قطعات نیز پس از شناسایی توسط مهندسین شرکت ایده آل گستر، تعویض شده و دستگاه آماده استفاده مجدد خواهد شد. توصیه می‌کنیم حتی الامکان، تلفن‌های پاناسونیک را در مکانی نصب نمایید که در معرض تماس با آب قرار نداشته باشند.

تعمیر مدار تلفن رومیزی

تعمیر مدار تلفن رومیزی مدار یا همان برد اصلی تلفن رومیزی، شامل کلیه قطعات لازم برای کار کردن دستگاه می‌باشد. آی سی، مقاومت، خازن، CPU و ... از جمله قطعات موجود بر روی مدار تلفن رومیزی می‌باشند. بر اثر اتفاقاتی مانند: برق خوردگی، آب خوردگی، به پایان رسیدن عمر یک قطعه، ضرب خوردگی و ... ممکن است یک یا چند مورد از این قطعات دچار خرابی یا سوختگی شوند. در این حالت، دستگاه تلفن باید باز شده و توسط کارشناسان ایده آل گستر مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت قطعات از کار افتاده با نمونه‌های جدید و اورجینال جایگزین شوند.

برق خوردگی تلفن رومیزی

تعمیر LCD تلفن رومیزی پاناسونیک یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای تلفن‌های خانگی اعم از بیسیم و رومیزی می‌تواند رخ دهد؛ اتصال تلفن به پریز برق می‌باشد. این اتفاق ناخواسته که معمولا به دلیل عدم تمرکز حواس رخ می‌دهد؛ منجر به سوختن قطعاتی از قبیل وریستور ، ترانزیستورها و برخی از فیوزهای داخلی می‌گردد. از کار افتادن قطعات یاد شده؛ در نهایت منجر به خاموشی و از کار افتادن کامل تلفن می‌شود. در این شرایط و بدون هیچ تعللی شما نیازمند تعمیر گوشی تلفن ثابت خواهید بود. در شرکت ایده آل گستر، تلفن‌هایی که بر اثر برق خوردگی دچار خرابی شده‌اند؛ ابتدا باز شده و قطعات از کار افتاده آن‌ها شناسایی می‌شوند و سپس با قطعه‌های اصل و اورجینال پاناسونیک جایگزین می‌شوند.

چرا ایده آل

ایده آل گستر

استاندارد های ایده آل گستر

چه عواملی باعث می‌شوند که بتوانیم به یک نمایندگی اعتماد کرده و خرید یا تعمیرات را به آن واگذار نماییم؟ می‌توان ادعا کرد که شرکت ایده آل گستر هر فاکتوری که در این زمینه مد نظر شما است را شامل می‌شود. در ادامه مهم‌ترین عواملی که باعث شده‌اند؛ مشتریان به راحتی به ایده آل گستر اعتماد نمایند را بررسی می‌کنیم:

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است.

علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود.

با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات مخابراتی از جمله تلفن‌های رومیزی پاناسونیک در سطح استان تهران می‎باشد. اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

دستگاه تعمیری شما را رایگان تحویل میدیم

سوالات متداول

چرا تلفن رومیزی من شماره نمی‌اندازد و آیا این مورد نیز نیازمند تعمیر تلفن ثابت است ؟

این مشکل به دو دلیل می‌تواند رخ دهد :  ممکن است قابلیت کالر آیدی در محل سکونت شما فعال نباشد که در این صورت باید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید. دلیل دوم نیز می‌تواند مربوط به LCD یا صفحه نمایش دستگاه باشد که در این صورت باید تلفن خود را برای انجام تعمیرات تلفن ثابت به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال کنید.

زمانی که تلفن را به خط وصل می‌کنیم صدای بوق آزاد شنیده نمی‌شود، علت چیست ؟

اگر تلفن شما بوق نداشته باشد یا ایراد از خط تلفن است که در این صورت باید به مرکز مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید و یا دستگاه تلفن دچار برق خوردگی شده است. برق خوردگی می‌تواند منجر به از کار افتادن یک یا چند قطعه بر روی مدار اصلی تلفن شود، به همین دلیل باید دستگاه تلفن را در جهت انجام تعمیرات تلفن ثابت به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال کنید تا قطعات از کار افتاده، با قطعه‌های اصل و اورجینال شرکت پاناسونیک تعویض شوند.

چرا صدا از دهنی گوشی تلفن رومیزی منتقل نمی‌‎شود؟

این مشکل مربوط به کپسول تلفن رومیزی می‌باشد و برای رفع آن باید دستگاه را برای تعمیر تلفن رومیزی به واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر ارسال کنید. معمولا برای رفع این اختلال، باید کپسول دستگاه تلفن رومیزی تعویض شود.

در صورتی که آب وارد دستگاه تلفن شود، برای تعمیرات تلفن ثابت باید چه کاری انجام دهیم ؟

آب خوردگی به احتمال بسیار زیاد، یک یا چند قطعه از مدار اصلی تلفن را می‌سوزاند و در نهایت منجر به از کار افتادگی آن خواهد شد. در صورتی که حتی یک قطره آب به داخل تلفن شما نفوذ کرد، بلافاصله آن را از برق بکشید و جهت انجام تعمیر گوشی تلفن ثابت و تعویض قطعات، به شرکت ایده آل گستر ارسال کنید.

سوالی دارید؟

مطالب مرتبط

تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک

درخواست آنلاین تعمیر