ثبت درخواست تعمیر

*نوع خرابی را انتخاب کنید

*مدل دستگاه را وارد کنید

سریال دستگاه را وارد کنید

تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک

تلفن رومیزی پاناسونیک در منازل و دفاتر کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و تعمیر آن، یکی از مهم‌ترین تخصص‌های اصلی واحد تعمیرات پاناسونیک در ایده آل گستر به شمار می‌رود. خوشبختانه بسیاری از خرابی‌های تلفن رومیزی پاناسونیک قابل رفع شدن هستند و این محصولات، به ندرت برای همیشه از کار می‌افتند. ما در تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک، از قطعات اورجینال، تجهیزات به روز و از همه مهم‌تر، مهندسین متخصص استفاده می‌کنیم. همین عوامل سبب می‌شود تا ایده آل گستر به عنوان نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک، این دستگاه‌ها را با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار دهد.

تلفن رومیزی پاناسونیک

نحوه‌ی درخواست تعمیرات تلفن ثابت و رومیزی در ایده آل گستر

شما عزیزان می‌توانید علاوه بر مراجعه حضوری، درخواست تعمیرات تلفن رومیزی خود را به صورت آنلاین و در وب سایت رسمی ایده آل گستر ثبت کنید. برای این‌کار بعد از ورود به سایت، ابتدا باید با استفاده از شماره همراه خود، یک حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از ورود به حساب کاربری، باید روی آیکون قرمز رنگ درخواست آنلاین تعمیر کلیک کرده و مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

در مرحله اول نوع دستگاه خود که همان تلفن رومیزی است را انتخاب کنید.

1

در مرحله دوم علت خرابی را انتخاب کرده و نام دستگاه و شماره سریال آن را وارد کنید.

2

در مرحله سوم آدرس خود را به صورت دقیق وارد کرده و گزینه نهایی را انتخاب کنید.

3

در نهایت، یک کد رهگیری به شما اختصاص داده می‌شود که در مراحل بعدی می‌توانید برای پیگیری تعمیر تلفن خود، از آن استفاده کنید.

4

بعد از این‌که درخواست خود را با موفقیت به ثبت رساندید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.

خدمات ایده آل گستر در تعمیر تلفن ثابت و رومیزی

ما به عنوان نمایندگی تعمیر تلفن پاناسونیک در ایران، خدمات متنوعی از جمله تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک و انواع تلفن ثابت و سانترال را به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهیم. قبل از هر چیز، در واحد تعمیرات ایده آل گستر و برای تعمیر انواع تلفن‌های رومیزی، تنها از قطعات اصل و کاملا اورجینال استفاده می‌شود. علاوه بر این، کلیه قیمت‌هایی که برای تعمیر این محصولات به شما عزیزان اعلام می‌شوند، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه مخابراتی ایران خواهند بود. در نهایت و برای اطمینان خاطر هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز، ما کلیه تلفن‌های رومیزی که در ایده آل گستر تعمیر می‌شوند را به مدت یک هفته، گارانتی می‌کنیم. از این یک هفته می‌توانید به عنوان مهلت تست استفاده کنید.

دلایل و مشکلات رایج خرابی در تعمیر تلفن ثابت

استفاده ناصحیح و همچنین افزایش عمر مصرفی می‌توانند باعث ایجاد خرابی‌های زیر در تلفن رومیزی پاناسونیک شوند:

تعمیر ال سی دی تلفن رومیزی

تعمیر ال سی دی تلفن رومیزی

LCD یا صفحه نمایش، یکی از بخش‌های مهم تلفن رومیزی محسوب می‌شود. ال سی دی یا در اثر ضربه یا به دلیل زمین خوردگی، دچار شکستگی شده و در نتیجه اطلاعات بر روی آن نمایش داده نمی‌شوند. البته ممکن است بر اثر ضربه وارد شده به تلفن، خود LCD صدمه ندیده و تنها فلت آن دچار خرابی گردد. فلت همان رابط ال سی دی به برد اصلی دستگاه است. به هر حال، مشکل تلفن شما از خود LCD باشد و یا فلت آن دچار خرابی شده باشد، تعمیر گوشی تلفن ثابت تنها راه حل شما خواهد بود. در تعمیر صفحه نمایش تلفن ثابت ممکن است بسته به اینکه کدام قطعه بر اثر ضرب خوردگی آسیب دیده باشد، نیاز به تعویض ال سی دی، فلت یا هر دوی آن‌ها باشد.

تعمیر مدار تلفن رومیزی

مدار یا همان برد اصلی تلفن رومیزی، شامل کلیه قطعات لازم برای کار کردن دستگاه است. آی سی، مقاومت، خازن، CPU و ... از جمله قطعات موجود بر روی مدار تلفن رومیزی محسوب می‌شوند. بر اثر اتفاقاتی مانند برق خوردگی، آب خوردگی، به پایان رسیدن عمر یک قطعه، ضرب خوردگی و ... ممکن است یک یا چند مورد از این قطعات دچار خرابی یا سوختگی شوند. در این حالت، دستگاه تلفن باید باز شده و توسط کارشناسان ایده آل گستر مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت قطعات از کار افتاده با نمونه‌های جدید و اورجینال جایگزین شوند.

تعمیر مدار تلفن رومیزی
برق خوردگی تلفن رومیزی

برق خوردگی تلفن رومیزی

از رایج‌ترین مشکلاتی که برای تلفن‌های خانگی اعم از بیسیم و رومیزی می‌تواند رخ دهد، اتصال تلفن به پریز برق است. این اتفاق ناخواسته که معمولا به دلیل عدم تمرکز حواس رخ می‌دهد؛ منجر به سوختن قطعاتی از قبیل وریستور ، ترانزیستورها و برخی از فیوزهای داخلی می‌شود. از کار افتادن قطعات یاد شده در نهایت منجر به خاموشی و از کار افتادن کامل تلفن می‌شود. در این شرایط و بدون هیچ تعللی شما نیازمند تعمیر گوشی تلفن ثابت خواهید بود. متخصصان ما در ایده آل گستر، تلفن‌هایی که بر اثر برق خوردگی دچار خرابی شده‌اند را ابتدا باز کرده و قطعات از کار افتاده آن‌ها را شناسایی و با قطعه‌های اصل و اورجینال پاناسونیک جایگزین می کنند.

تعمیر زنگ تلفن رومیزی

یکی دیگر از مشکلات رایج تلفن‌های رومیزی، زنگ نخوردن آن‌ها است. البته این اتفاق ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. ایراد از سیم مخابرات، قرار گرفتن تلفن در وضعیت بی‌صدا و ... می‌توانند سبب شوند که تلفن رومیزی شما در نهایت در زمان تماس زنگ نخورد. در صورتی که نمی‌توانید به درستی دلیل زنگ نخوردن تلفن رومیزی خود را تشخیص دهید، باید آن را به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال کنید تا توسط تکنسین‌های فنی ما، مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار بگیرد.

تعمیر زنگ تلفن رومیزی

سوالات متداول

این مشکل به دو دلیل می‌تواند رخ دهد :  ممکن است قابلیت کالر آیدی در محل سکونت شما فعال نباشد که در این صورت باید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید. دلیل دوم نیز می‌تواند مربوط به LCD یا صفحه نمایش دستگاه باشد که در این صورت باید تلفن خود را برای انجام تعمیرات تلفن ثابت به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال کنید.

اگر تلفن شما بوق نداشته باشد یا ایراد از خط تلفن است که در این صورت باید به مرکز مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید و یا دستگاه تلفن دچار برق خوردگی شده است. برق خوردگی می‌تواند منجر به از کار افتادن یک یا چند قطعه بر روی مدار اصلی تلفن شود، به همین دلیل باید دستگاه تلفن را در جهت انجام تعمیرات تلفن ثابت به واحد تعمیرات ایده آل گستر ارسال کنید تا قطعات از کار افتاده، با قطعه‌های اصل و اورجینال شرکت پاناسونیک تعویض شوند.

این مشکل مربوط به کپسول تلفن رومیزی می‌باشد و برای رفع آن باید دستگاه را برای تعمیر تلفن رومیزی به واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر ارسال کنید. معمولا برای رفع این اختلال، باید کپسول دستگاه تلفن رومیزی تعویض شود.

آب خوردگی به احتمال بسیار زیاد، یک یا چند قطعه از مدار اصلی تلفن را می‌سوزاند و در نهایت منجر به از کار افتادگی آن خواهد شد. در صورتی که حتی یک قطره آب به داخل تلفن شما نفوذ کرد، بلافاصله آن را از برق بکشید و جهت انجام تعمیر گوشی تلفن ثابت و تعویض قطعات، به شرکت ایده آل گستر ارسال کنید.

کامنت‌های کاربران

 • ناشناس

  تلفن ثابت را به برق زدن آیا قابل تعمیر است وهزینه ش چقدره ممنون

  م
  مدیریت

  باید با واحد تعمیراتمون صحبت کنید.  تلفن 02181010 واحد تعمیرات تماس بگیرید.

 • ناشناس

  تلفن پاناسونیک اداپتور نداره

  م
  مدیریت

  تمام محصولات ارسالی ما آداپتور دارند.

 • ناشناس

  من ي گوشي قديمي داشتم اشتباها زدم به برق سوخت ايا تعمييرًميشه؟؟

  م
  مدیریت

  سلام. باید کارشناسامون تلفن رو ببینن. با این شماره تماس بگیرید 021-81010

 • ناشناس

  سلام.3 تلفن ثابت پاناسونیک دارم که با خش خش صدا و قطع و وصل شدن مواجه شده ام.آیا برای دیدن از تلفن تشریف میارید به فردوسی؟

  م
  مدیریت

  با سلام. تعمیر در منزل نداریم متاسفانه.  اما میتونید با هزینه شرکت دستگاهتون رو ارسال کنید برای تعمیر و بعد از تعمیر خود شرکت با پیک دستگاه ها رو خدمتتون ارسال میکنه 

 • ناشناس

  دفترچه راهنمای فارسی تلفن رو میزی پاناسونیک T7703را میخواهم لطفا راهنمایی ویا ارسال نمایید

  م
  مدیریت

  با سلام. از این لینک میتونید دفترچه راهنمای هر کدوم از تلفن های مدنظرتون رو که میخواین دانلود کنید.  https://blog.idehal.org/دفترچه-راهنمای-تلفن-پاناسونیک/

 • ناشناس

  تلفن رومیزی داخل برق زدیم

  م
  مدیریت

  قابل تعمیره . ارسال کنید شرکت ایده آل گستر یا هر نمایندگی که در دسترستون هست 

 • ناشناس

  سلام گوشی تلفن من وقتی که کسی زنگ میزنه بدون اینکه کلید بلنگو رو بزنم صدا پخش میشه

  م
  مدیریت

  احتمال دارد که گوشی تلفن شما در حالت «پاسخگویی خودکار» (Auto Answer) قرار داشته باشد. این حالت باعث می‌شود که گوشی تلفن شما بدون نیاز به فشار دادن کلید بلنگو، به تماس‌های ورودی پاسخ دهد. برای غیرفعال کردن این حالت، مراحل زیر را انجام دهید:

  روی کلید منو (Menu) ضربه بزنید. روی تنظیمات (Settings) ضربه بزنید. روی تنظیمات تماس (Call Settings) ضربه بزنید. روی پاسخگویی خودکار (Auto Answer) ضربه بزنید. روی خاموش (Off) ضربه بزنید. اگر مشکل رفع نشد با بخش تعمیرات ما با شماره 021-81010 تماس بگیرید.