دسته بندی محصولات
مقایسه کالا

تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال

نمایندگی تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک در تهران

تلفن سانترال در ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و برای ارتباط کارمندان با مشتریان استفاده می‌شود. این محصول از اهمیت زیادی در این محیط‌‌های اداری و تجاری برخوردار بوده و نقشی کلیدی در زمینه ارتباطات داخلی و خارجی آن‌ها ایفا می‌کند. طبیعی است که هرگونه اختلال در این تلفن‌ها باید در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت رفع شود؛ زیرا هیچ مجموعه‌ای حاضر نیست ارتباط خود را با مشتریانش ولو برای چند روز، قطع شده ببیند. از آن‌جایی که تلفن‌های سانترال پاناسونیک به واسطه کیفیت بالا و دوام زیاد خود، به انتخاب اول مجموعه‌های تجاری و اداری در ایران تبدیل شده‌اند؛ یافتن یک نمایندگی معتبر که خدماتی از قبیل فروش و تعمیر این تلفن‌ها را ارائه دهد؛ برای مدیران کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت ایده آل گستر دسترسی مشتریان را به خدمات ذکر شده بسیار آسان کرده است.

مرکز تعمیرات تلفن سانترال Panasonic

این تلفن‌ها در کنار دستگاه سانترال یا همان PBX یک مرکز تلفن را تشکیل می‌دهند که در ادارات و سازمان‌ها نقشی حیاتی ایفا می‌کند. مراکز تلفن پاناسونیک مدت‌هاست که به انتخاب اول صاحبان کسب و کار تبدیل شده‌اند. علاوه بر کیفیت بالا و ماندگاری زیاد؛ دیگر فاکتوری که زمینه ساز شکل گیری این محبوبیت شده است؛ قیمت مناسب محصولات مخابراتی پاناسونیک و البته دسترسی آسان به نمایندگی‌های معتبر این شرکت از جمله ایده آل گستر می‌باشد. به طور کلی محصولات پاناسونیک در مقایسه با تولیدات سایر شرکت‌ها، بسیار کمتر دچار خرابی می‌شوند؛ اما با این حال، ممکن است بر اثر استفاده نادرست و یا گذشت زمان، برخی مشکلات در آن‌ها پدیدار شوند؛ در این گونه مواقع بهترین راه حل، مراجعه به یک نمایندگی معتبر و مجاز می‌باشد.

شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک، قریب به دو دهه است که در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می‌باشد. تیم فنی این شرکت از متخصصینی به نام و مجرب تشکیل شده است که بارها امتحان خود را در زمینه تعمیر تلفن پاناسونیک پس داده‌اند. همچنین قطعات اصل و اورجینالی که در زمان تعمیرات، جایگزین قطعه‌های از کار افتاده می‌شوند؛ دیگر عاملی است که بر اساس آن می‌توانیم ادعا کنیم ایده آل گستر بهترین انتخاب برای تعمیر محصولات مخابراتی پاناسونیک از جمله تلفن سانترال و تلفن تحت شبکه می‌باشد.

کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • قطعات اورجینال
  • تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک
کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • کارشناسان مجرب
  • کارشناسان مجرب پاناسونیک
تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک
تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک
021-81010

پاناسونیک تخصص ماست. سوالی دارید؟

دلایل خرابی تلفن سانترال پاناسونیک

همانطور که گفته شد تلفن‌های سانترال پاناسونیک و در کل سانترال پاناسونیک به ندرت دچار خرابی‌های غیر منتظره می‌شوند. اما با این حال بروز اتفاقات و رخ دادن عوامل محتلف، می‌توانند در نهایت منجر به خرابی و اختلال در یک تلفن سانترال پاناسونیک شوند. در ادامه به مهم‌ترین عوامل و خرابی این تلفن‌ها اشاره خواهیم کرد

آب خوردگی

تعمیر آب خوردگی تلفن بیسیم پاناسونیک اصلا جای تعجب نیست که ورود حتی یک قطره آب به داخل برد اصلی یک تلفن سانترال، می‌تواند منجر به سوختن برخی از قطعات روی مدار شده و در نهایت دستگاه تلفن را از کار خواهد انداخت. اما نگران نباشید؛ این مشکل در واحد تعمیرات ایده آل گستر به راحتی قابل حل می‌باشد. مهندسین این شرکت بعد از باز کردن دستگاه تلفن و عیب یابی قطعات آسیب دیده، آن‌ها را محصولات اصل و اورجینال پاناسونیک جایگزین خواهند کرد. البته به یاد داشته باشید؛ بلافاصله پس از آنکه متوجه ورود آب به داخل دستگاه شدید؛ آن را خاموش کرده و به هیچ وجه از آن استفاده نکنید. استفاده از تلفن بعد از آب خوردگی و قبل از انجام تعمیرات کافی، ممکن است منجر به سوختن قطعات بیشتر و در نتیجه بالا رفتن هزینه تعمیر آن شود.

اختلالات صدا

تعمیر LCD تلفن بیسیم پاناسونیک یکی دیگر از مشکلات رایج در رابطه با هر دستگاه تلفن سانترال پاناسونیک، اختلال در انتقال صدا می‌باشد. این ایراد می‌تواند در یکی از بخش‌های : میکروفون، سیم پنلی و یا کپسول گوشی رخ دهد. در صورتی که صدای تلفن سانترال شما کیفیت خود را از دست داده است یا دچار اختلال شده است؛ بهترین راه‌حل مراجعه به واحد تعمیرات ایده آل گستر می‌باشد. مهمندسین این شرکت در نهایت و پس از یافتن بخشی که دچار اختلال شده است؛ آن را با یک قطعه اورجینال و باکیفیت پاناسونیک، جایگزین خواهد کرد.

ضرب خوردگی

تعمیر مدار تلفن بیسیم پاناسونیک

ممکن است به هر دلیلی تلفن سانترال پاناسونیک، مورد اصابت یک ضربه فیزیکی یا جسم سخت واقع شود. در این شرایط بسته به شدت ضرب خوردگی، ممکن است قطعاتی از برد اصلی دستگاه با آسیب مواجه شوند. بنابراین در این مواقع نیز بهتر است تلفن را خاموش کرده و با واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر تماس بگیرید. برای جلوگیری از وقوع این اتفاق نیز باید از اصابت اجسام سنگین به تلفن و یا ضربه زدن به آن خودداری نمایید. البته این قضیه در رابطه با تمامی تلفن‌های شرکت پاناسونیک صدق کرده و فقط مختص به تلفن‌های سانترال نمی‌باشد.

چرا ایده آل

ایده آل گستر

استاندارد های ایده آل گستر

چه عواملی باعث می‌شوند که بتوانیم به یک نمایندگی اعتماد کرده و خرید یا تعمیرات را به آن واگذار نماییم؟ می‌توان ادعا کرد که شرکت ایده آل گستر هر فاکتوری که در این زمینه مد نظر شما است را شامل می‌شود. در ادامه مهم‌ترین عواملی که باعث شده‌اند؛ مشتریان به راحتی به ایده آل گستر اعتماد نمایند را بررسی می‌کنیم:

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است.

علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود.

با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات مخابراتی از جمله تلفن‌های سانترال و تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک در سطح استان تهران می‎باشد. اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک و تعمیرات سانترال هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

دستگاه تعمیری شما را رایگان تحویل میدیم

سوالات متداول

من یک تلفن پاناسونیک مدل KX-T7730 خریداری کرده‌ام که به تازگی آهنگ هلد ( HOLD ) آن به طور مداوم در حال پخش شدن است؛ علت چیست ؟

این مشکل به راحتی و با فشردن عدد ۱ بر روی صفحه کلید دستگاه، قابل رفع شدن است.

آیا تلفن دیجیتالی که صدای آن کم و بسیار ضعیف شده است؛ قابل تعمیر است ؟

ابتدا باید با چک نمودن خط داخلی سانترال، از سالم بودن آن مطمئن شوید. سپس و در صورتی مشکل صدای تلفن دیجیتال، کماکان پابرجا بود؛ باید کپسول گوشی تعویض گردد.

تلفن سانترال من ، زمانی که مشغول تمیز کردن آن بودم از کار افتاد؛ علت چیست ؟

به احتمال زیاد در زمان تمیز کردن تلفن، پاشیده شدن اسپری و یا مواد تمییز کننده بر روی آن، منجر به ایجاد مشکل و آسیب دیدن مدار تلفن شده است.

سوالی دارید؟

مطالب مرتبط

تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک

درخواست آنلاین تعمیر