مقایسه کالا

شرایط استفاده از مطالب ایده آل

ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان بابت انتخاب فروشگاه ایده آل گستر خواهشمند است قوانین مندرج در این برگه را با دقت مطالعه فرمایید. پیشاپیش، کمال تقدیر و تشکر را از همکاری شما همراهان گرامی به عمل می‌آوریم.

یادآور می‌شود www.idehal.org تنها صفحه رسمی فروشگاه ایده آل گستر در فضای اینترنت محسوب می‌شود و این شرکت، هیچ صفحه اینترنتی دیگری را برای ارئه محصولات و نیز ارتباط با مشتریان خود، به رسمیت نمی‌شناسد.

حضور شما عزیزان در وب سایت رسمی ایده آل گستر، به منزله قبول شرایط و ضوابط زیر تلقی می‌شود. لذا تقاضا می‌شود موارد مندرج در اساسنامه رعایت حقوق مولفین وب سایت ایده آل گستر که توسط مدیریت این مجموعه تالیف شده‌اند را به صورت تمام و کمال رعایت نمایید.

الف. کلیه اطلاعاتی که در وب سایت ایده آل گستر منتشر می‌شوند، اعم از بررسی تخصصی محصولات، تصاویر اختصاصی، صفحات نقد و بررسی و لیست قیمت‌ها به صورت انحصاری توسط تیم فنی ایده آل گستر طراحی و تولید شده‌اند. لذا استفاده از هر کدام از این‌ها، ولو با ذکر منبع، اکیدا ممنوع است.

ب. استفاده از مطالب درج شده در وب سایت رسمی ایده آل گستر، برای کلیه سایت‌های همکار ممنوع بوده و در صورت مشاهده هرگونه کپی‌برداری و یا ذکر مطالب توسط این وب‌سایت‌ها، مدیریت ایده آل گستر این حق را برای خود قائل است که از طریق مراجع قانونی، اقدام به پیگیری و ثبت شکایت نماید.

ج. در صورتی که تصور می‌کنید شرکت ایده آل گستر از هرکدام از مطالب، نقد و بررسی و یا تصاویر اختصاصی شما در وب سایت خود استفاده کرده است، مورد را در اولین فرصت با ما در میان بگذارید. راه‌های ارتباطی با مجموعه ایده آل گستر در زیر ذکر شده‌اند:

  • آدرس ایمیل فروشگاه ایده آل گستر : Support[at]idehal.org
  • شماره تماس فروشگاه ایده آل گستر : 02181010

شرایط استفاده از مطالب ایده آل
کپی رایت نقد و بررسی
هرگونه کپی از مطالب نقد و بررسی و تصاویر اختصاصی محصولات فروشگاه ایده آل گستر، پیگرد قانونی خواهد داشت.