ثبت درخواست تعمیر

*نوع خرابی را انتخاب کنید

*مدل دستگاه را وارد کنید

سریال دستگاه را وارد کنید

تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک

ویدئو پروژکتورها دستگاه‌هایی هستند که تصویر را از یک منبع مانند رایانه یا دستگاه‌های موبایل گرفته و آن را با چند برابر بزرگنمایی، بر روی یک پرده نمایش می‌دهند. تا چند دهه قبل که استفاده از ویدئو پروژکتورها فقط به سینماها محدود می‌شد؛ یافتن نمایندگی تعمیرات آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردار نبود. اما امروزه کاربردهای این دستگاه به شکل قابل ملاحظه‌ای گسترش یافته و حتی به دورن خانه‌ها نیز راه یافته است. این دستگاه در مهم‌ترین کاربرد خود، برای برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های کنفرانسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک به واسطه اعتمادی که مشتریان به محصولات این شرکت پیدا کرده‌اند؛ این روزها از محبوب‌ترین مدل‌های این دستگاه به شمار رفته و بخش بزرگی از بازار را در اختیار گرفته‌اند. اما در صورت ایجاد خرابی و یا اختلال در عملکرد ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک، بهترین راه حل کدام است ؟ شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران، در سالیان اخیر اقدام به عرضه انواع ویدئو پروژکتورهای تولید شده توسط این شرکت نموده است. علاوه بر این، کلیه خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها از جمله انواع تعمیرات نیز در ایده آل گستر و با صرف کمترین زمان ممکن انجام می‌گیرند.

چرا ایده‌آل گستر

18 سالگی

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است. علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود. با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات اداری از جمله ویدئو پروژکتور در سطح استان تهران . اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور پاناسونیک هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور پاناسونیک

ویدئو پروژکتورها از حساس‌ترین محصولات تولید شده توسط شرکت پاناسونیک می‌باشند. علی رغم کیفیت مناسب این دستگاه‌ها، در صورت استفاده ناصحیح و غیر مسئولانه از ویدئو پروژکتورها، آن‌ها دچار اختلال شده و به تعمیرات نیاز پیدا خواهند کرد. در ابتدا و پیش از هرچیز، توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان شخصا اقدام به دستکاری این دستگاه‌ها ننمایید؛ زیرا ممکن است منجر به تحمیل خسارات و به طبع آن هزینه‌های سنگین برای شما گردد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک، در سریع‌ترین زمان ممکن با واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را مطرح نمایید.

قطعات اورجینال

تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک

کارشناسان مجرب

کارشناسان مجرب پاناسونیک

دلایل خرابی و عیب یابی ویدئو پروژکتور پاناسونیک

عمر لامپ

01

عمر لامپ

اصلی‌ترین اشکالی که در ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک بروز می‌کند؛ اتمام عمر لامپ آن‌ها می‌باشد. این لامپ‌ها عمر مشخصی دارند که در صورت استفاده ناصحیح، حتی ممکن است زودتر از زمان تعیین شده احتیاج به تعویض داشته باشند. مواردی همچون: انجام کلیه امور مربوط به تعمیر چرخه رنگ، تعمیر فن یا خنک کننده ویدئو پروژکتور، بررسی و رفع اشکال برد اصلی، کلیه امور مربوط به عیب یابی و تعمیر لنز ویدئو پروژکتور، تعمیر پاور یا منبع تغذیه ویدئو پروژکتور و ... نیز از سایر خدمات شرکت ایده آل گستر در ارتباط با تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک می‌باشد.

01

سوالات متداول

هنگام بروز مشکلاتی از این قبیل، معمولاً مشکل از Mainborad دستگاه پروژکتور می‌باشد که باید بررسی گردد.

معمولاً در این نوع خرابی‌ها باید دستگاه برای سرویس فیلتر یا همان جنرال سرویس، به مرکز تعمیرات ارسال شود.

تعویض یا تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور معمولاً زمانی صورت می‌گیرد که نور ضعیف شده و کیفیت تصویر کاهش یابد. هر لامپی در ویدئو پروژکتورها دارای یک عمر مفیده بوده و بعد از سپری شدن این عمر مفید، لامپ باید تعویض شود.