مقایسه کالا

پاناسونیک

Panasonic

بنیانگذار شرکت پاناسونیک، کونوسوکه ماتسوشیتا ، فعالیتش در صنعت الکترونیک را از بخش فروش شرکت هیتاچی آغاز کرد. وی در سال ۱۹۱۸ کارخانه تولید ابزار برقی ماتسوشیتا را برای تولید لوازم برقی جانبی تأسیس نمود.در سال‌های نخست، شرکت به فروش لامپ، اطوی برقی و هولدورهای لامپ پرداخت و در سال ۱۹۲۷ اولین تولید خود، که لامپ‌های دوچرخه بود را با برند ناسیونال ( National ) به بازار ژاپن عرضه کرد.
پس از جنگ جهانی دوم، ماتسوشیتا اقدام به بازسازی و سازماندهی مجدد ساختار شرکت پاناسونیک نمود و محصولات جدیدی را به بازار ژاپن وارد کرد، که شامل رادیو، دوچرخه و لوازم خانگی می‌شد. ماتسوشیتا در راستای تولید لوازم مورد نیاز پس از جنگ، کمک‌های فراوانی به برادر همسرش به ‌منظور راه‌اندازی شرکت سانیو نمود، گرچه این شرکت بعدها به بزرگترین رقیب پاناسونیک تبدیل شد، اما سرانجام در سال ۲۰۰۸ توسط پاناسونیک خریداری شد.
در اصل زمان شروع به کار شرکت پاناسونیک در 13 مارس سال 1918 در کشور اوزاکا ژاپن شکل گرفت. در واقع محصولات پاناسونیک را به عنوان محصولات الکترونیکی و با اسم کونوسوکه ماتسوشیتا می‌شناختند. بعد از تولید لامپ‌های دوچرخه، شروع به تولید سیستم‌های تقسیم‌بندی و موتورها کرد و کم‌کم به محصولات ارتباطی و الکترونیکی وارد شد.
از تلفن‌ پاناسونیک، محصولات امنیتی و دوربین‌های مدار بسته گرفته تا محصولات اکترونیکی خانگی که کیفیت آنها زبان‌زد خاص و عام است. در حال حاضر این شرکت جزء 4 شرکت تولیدکننده تلویزیون در دنیا است. همچنین نمایندگی پاناسونیک در کشورهای ویتنام، ژاپن و مالزی همچنان برقرار است. شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر تلفن پاناسونیک، درخواست خود را روی وب‌سایت ایده آل گستر ثبت نمایید.

نمایش فیلتر

فیلتر محصولات

محصولات پاناسونیک

  • مرتب سازی بر اساس:
فکس پاناسونیک KX-FP701 3.12

11,500,000 تومان

فکس پاناسونیک KX-FP711CX 4.87

13,800,000 تومان

مشاوره تخصصی ایده آل گستر
مشاهده ویدئو های آموزشی ایده آل گستر