مقایسه کالا

پاناسونیک

Panasonic

بنیانگذار شرکت پاناسونیک، کونوسوکه ماتسوشیتا ، فعالیتش در صنعت الکترونیک را از بخش فروش شرکت هیتاچی آغاز کرد. وی در سال ۱۹۱۸ کارخانه تولید ابزار برقی ماتسوشیتا را برای تولید لوازم برقی جانبی تأسیس نمود.در سال‌های نخست، شرکت به فروش لامپ، اطوی برقی و هولدورهای لامپ پرداخت و در سال ۱۹۲۷ اولین تولید خود، که لامپ‌های دوچرخه بود را با برند ناسیونال ( National ) به بازار ژاپن عرضه کرد.
پس از جنگ جهانی دوم، ماتسوشیتا اقدام به بازسازی و سازماندهی مجدد ساختار شرکت پاناسونیک نمود و محصولات جدیدی را به بازار ژاپن وارد کرد، که شامل رادیو، دوچرخه و لوازم خانگی می‌شد. ماتسوشیتا در راستای تولید لوازم مورد نیاز پس از جنگ، کمک‌های فراوانی به برادر همسرش به ‌منظور راه‌اندازی شرکت سانیو نمود، گرچه این شرکت بعدها به بزرگترین رقیب پاناسونیک تبدیل شد، اما سرانجام در سال ۲۰۰۸ توسط پاناسونیک خریداری شد.
در اصل زمان شروع به کار شرکت پاناسونیک در 13 مارس سال 1918 در کشور اوزاکا ژاپن شکل گرفت. در واقع محصولات پاناسونیک را به عنوان محصولات الکترونیکی و با اسم کونوسوکه ماتسوشیتا می‌شناختند. بعد از تولید لامپ‌های دوچرخه، شروع به تولید سیستم‌های تقسیم‌بندی و موتورها کرد و کم‌کم به محصولات ارتباطی و الکترونیکی وارد شد.
از تلفن‌ پاناسونیک، محصولات امنیتی و دوربین‌های مدار بسته گرفته تا محصولات اکترونیکی خانگی که کیفیت آنها زبان‌زد خاص و عام است. در حال حاضر این شرکت جزء 4 شرکت تولیدکننده تلویزیون در دنیا است. همچنین نمایندگی پاناسونیک در کشورهای ویتنام، ژاپن و مالزی همچنان برقرار است. شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر تلفن پاناسونیک، درخواست خود را روی وب‌سایت ایده آل گستر ثبت نمایید.

محصولات مخابراتی برند پاناسونیک 

برند پاناسونیک از ابتدای شروع به کار، تولید انواع محصولات الکتریکی را در دستور کار خود قرار داد و سپس محصولات دیجیتالی را اضافه کرد. امروزه محصولاتی که زیر دسته ی برند پاناسونیک قرار میگیرد بسیار رشد کرده است. صرفا محصولات بخش مخابراتی برند پاناسونیک شامل موارد زیر است:
تلفن رومیزی
تلفن بیسیم
دستگاه سانترال
تلفن سانترال
تجهیزات سانترال 
هدست تلفن
باطری
انواع فکس
دوربین مداربسته
ویدئو پروژکتور 
و غیره
هر کدام از این محصولات دسته ی خاصی از مشتریان را هدف قرار داده است. و میتوان گفت که تا حد زیادی بازار تلفن های خانگی در دست تلفن های رومیزی و بیسیم برند پاناسونیک است و در ادارات و کارخانه ها بازار بخش مخابراتی شرکت ها در دست تلفن های سانترال و دستگاه سانترال این شرکت قرار دارد.

نمایش فیلتر

فیلتر محصولات

محصولات پاناسونیک

  • مرتب سازی بر اساس :
تلفن پاناسونیک KX-TS880 3.38

2,680,000 تومان

هدست پاناسونیک RP-TCA400 3.85

2,100,000 تومان

مشاوره تخصصی ایده آل گستر
مشاهده ویدئو های آموزشی ایده آل گستر