مقایسه کالا
ایده‌آل گستر

داستان ما

شرکت ایده آل گستر در سال 1382با شماره ثبت 295974از اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی، فعالیت خود را به عنوان نماینده فروش و نصب محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و دوره دیده در مدت کوتاهی توانسته جایگاه خوبی را در بین سایر نمایندگیهای پاناسونیک کسب نماید. تخصص ما نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای مختلف می باشد و همواره سعی نموده ایم همچون شرکت پاناسونیک در بین رقبای تجاری خود پیشرو باشیم و خداوند را شاکریم که در این راه همواره موفق بوده و هستیم.

ارتباط با ما
بنر درباره ما

همراه شما

شرکت ایده آل گستر صدر از شما به خاطر خرید محصولات پاناسونیک تشکر و قدردانی می نماید و امیدوار است که بتواند خدماتی درخور این برند و محصولات خوب آن به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.
ما همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان خوب را به عنوان چراغی روشن برای ادامه راه طولانی خود قرار داده ایم و از شما متمنی می باشیم که ما را از انتقادات و پیشنهادات خوب خود محروم نسازید.

گارانتی ایده آل

ایده‌آل تمامی محصولات خود را با ضمانت و گارانتی معتبر به شما عزیزان ارائه می‌دهد و این تضمین را به شما می‌دهد که با کیفیت ترین خدمات را از ما دریافت خواهید کرد

کارهایی که ما انجام می‌دهیم

مطمئن از ایده‌آل

خرید به صرفه و با کیفیت با پشتیبانی و خدمات پس از فروش

اطلاع از خدمات

پست الکترونیکی

info@idehal.org

شماره تماس

02181010

شعبه مرکزی

خیابان مطهری، خیابان فجر روبروی بیمارستان جم پلاک ۴۳، طبقه اول