ثبت درخواست تعمیر

*نوع خرابی را انتخاب کنید

*مدل دستگاه را وارد کنید

سریال دستگاه را وارد کنید

تعمیر دوربین مداربسته پاناسونیک

این روزها کمتر ساختمان و یا مجموعه‌ای را می‌توانیم بدون دوربین‌های مدار بسته تصور کنیم. با افزایش اهمیت این دستگاهها در مسائل حفاظتی و امنیتی، به تدریج استقبال از آن‌ها به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یافت. امروزه در اکثر بانک‌ها، ادارات، هتل‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، لباس فروشی‌ها، طلافروشی‌ها، ساختمان‎های مسکونی چند طبقه و ... حداقل یک سیستم دوربین مدار بسته نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین‌های تولید شده توسط شرکت پاناسونیک به واسطه کیفیت بالا و البته اعتبار این شرکت، بخش مهمی از بازارهای ایران را در زمینه سیستم‌های امنیتی و حفاظتی در اختیار گرفته‌اند. بنابراین دسترسی به یک نمایندگی معتبر و مجاز در زمینه تعمیرات دوربین مدار بسته پاناسونیک برای مشترکین این دستگاه‌ها لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

چرا ایده‌آل گستر

18 سالگی

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است. علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود. با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات امنیتی و نظارتی از جمله دوربین‌های مدار بسته در سطح استان تهران . اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات دوربین مدار بسته پاناسونیک هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

مرکز تعمیرات دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین‌های مدار بسته‌ای که توسط شرکت پاناسونیک تولید و به بازار عرضه می‌شوند؛ از دوام و کیفیت بسیار مناسبی برخوردار بوده و کمتر دچار اختلال و یا خرابی می‌گردند. با اینحال به مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری، در صورت استفاده ناصحیح و یا گذشت زمان، ممکن است این دستگاه‌ها خراب شده و به تعمیرات نیاز پیدا کنند. تعمیر دوربین‌های مدار بسته نیازمند داشتن دانش و تجربه کافی بوده و هرگز نباید به صورت مستقیم وارد عمل شده و شخصا اقدام به تعمیر آن‌ها نمایید. همچنین به دلیل حساس بودن این دستگاه‌ها، بهتر است که تمامی امور مربوط به تعمیرات آن‌ها را در یک نمایندگی معتبر و مجاز پاناسونیک، مانند شرکت ایده آل گستر پیگیری نمایید.

قطعات اورجینال

تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک

کارشناسان مجرب

کارشناسان مجرب پاناسونیک

دلایل خرابی و عیب یابی دوربین مداربسته پاناسونیک

دلایل مختلف

01

دلایل مختلف

دوربین‌های مدار بسته ممکن است با خرابی‌ها و اختلالات مختلفی رو به رو شوند. هر کدام از این اشکالات ممکن است در یک بخش خاص از دستگاه بروز کنند؛ اما در نهایت تمامی آن‌ها منظر به اختلال در عملکرد آن خواهند شد. برخی از مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای یک دوربین مداربسته پاناسونیک رخ دهند عبارتند از : کثیف شدن لنز دوربین، عدم پخش صدا بر روی تصاویر، تار بودن تصاویر به ویژه در شب، پایین بودن رزولیشن دوربین، عدم وضوح تصاویر نمایش داده شده بر روی پرده، کند بودن پخش تصاویر، لکه لکه شدن تصاویر بر روی پرده و ....

01

02

تعمیر DVR و NVR

02

تعمیر DVR و NVR

یکی از بخش‌های اصلی و بسیار مهم هر دوربین مدار بسته‌ای، دستگاه ذخیره ساز آن است. این دستگاه در دروبین‌های مدار بسته آنالوگ به عنوان DVR و در دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه به NVR شناخته می‌شود. این دستگاه‌ها به هر دلیلی ممکن است دچار اختلال شده و به تعیمرات نیاز پیدا کنن. از جمله قسمت‌هایی این دستگاه که ممکن است با خرابی و اختلال مواجه شوند عبارتند از: پاور یا منبع تغذیه دستگاه، برد اصلی و برد پنل یا مدیدریت نمایش وضعیت دستگاه. رم، کریستال و باتری. باز کردن این دستکاه نیز یک امر کاملا تخصص بوده و نیازمند دانش و تجربه کافی می‌باشد. واحد تعمیرات ایده آل گستر پس از بررسی وضعیت دستگاه مورد تعمیر، اقدام به تعمیر یا در صورت نیاز، تعویض قطعات آسیب دیده می‌ردازند.

سوالات متداول

ممکن است سنسور نورسنج دوربین مداربسته نور کافی را دریافت نکند.کثیف یا شکسته شده باشد.

احتمالاً اتصال فیش و سوکت ها در ابتدا و انتهای تصویر مشکل پیدا کرده است.

ابتدا باید بررسی شود از لحاظ نرم افزاری دستور ضبط را دارد یا خیر و معمولاً علت خرابی ها در هارددیسک دستگاه است.