تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TES824

Panasonic KX-TES824 Analog Telephone System stock
  • پشتیبانی از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی
  • قابلیت ارتقا تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی
  • دارای اپراتور گویا به صورت پیش فرض
  • قابلیت اتصال به باتری پشتیبان و موزیک جانبی
8,500,000 تومان
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824 به منظور راه‌اندازی مرکز تلفن در مجموعه‌های کاری کوچک و متوسط، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به صورت پیش‌فرض از 3 خط شهری و 8 داخلی پشتیبانی می‌کند. البته مدیران کسب و کار در صورت نیاز، می‌توانند با خرید یک کارت 3 به 8 سانترال، ظرفیت آن را به 6 خط شهری و 16 عدد داخلی افزایش دهند. در نهایت با خرید یک کارت 2 به 8 دیگر، سانترال 824 به بالاترین ظرفیت خود یعنی 8 عدد خط شهری و 24 داخلی، افزایش پیدا می‌کند. داخلی‌های این باکس سانترال، از نوع آنالوگ و هیبرید هستند. 
دستگاه سانترال KX-TES824 از داخلی‌های دیجیتال و تحت شبکه پشتیبانی نمی‌کند. همچنین تلفن مدیریتی این دستگاه، تلفن هیبرید KX-T7730 و KX-AT7730 است. به عبارتی دیگر، سانترال 824 با استفاده از یکی از این دو تلفن، برنامه‌ریزی می‌شود. این دستگاه سانترال را می‌توان بهترین انتخاب برای راه‌اندازی مرکز تلفن در مجموعه‌های کاری کوچک و متوسط دانست. قیمت مناسب KX-TES824 در مقایسه با قابلیت‌های فراوان آن، باعث شده تا این سانترال، به محبوبیت بسیار زیادی در میان مدیران کسب و کار، دست پیدا کند. 
سانترال 824 به صورت پیش‌فرض، از یک کانال دیزا برخوردار است. این کانال به مدیران کسب و کار اجازه می‌دهد بدون نیاز به خرید کارت سانترال جانبی، اپراتور گویای مجموعه کاری خود را راه‌اندازی کنند. البته در صورت نیاز، می‌توان یک کانال دیزای دیگر را هم به KX-TES824 اضافه کرد. برای برخورداری از قابلیت کالر آیدی روی داخلی‌های این دستگاه، به کارت سانترال KX-TE82494 نیاز خواهید داشت. 
سانترال پاناسونیک KX-TES824 دارای 3.5 کیلوگرم وزن است. بهترین مکان برای نصب این باکس، روی دیوار و با فاصله یک متر از زمین است. یکی از قابلیت‌های ویژه این دستگاه، قابلیت کار کردن در نبود برق است. سانترال 824 از باتری بکاپ پشتیبانی می‌کند و به این ترتیب، حتی در صورت قطع شدن برق هم، ارتباطات تلفنی شما با مشتریان، قطع نخواهند شد. این دستگاه از یک جک ورودی صدا هم برخوردار است که می‌توانید یک موزیک انتظار یا پشت خطی را از طریق آن، به مرکز تلفن خود اضافه کنید. 
قابلیت باز کردن درب‌های مجموعه از طریق تلفن‌های سانترال، یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد سانترال KX-TES824 است. البته برای برخورداری از این ویژگی، نیاز به خرید و نصب کارت سانترال KX-TE82461 خواهید داشت. 
مدیرانی که به تازگی کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اند یا به فکر ارتقای تجارت خود هستند، می‌توانند روی سانترال KX-TES824 حساب کنند. شما عزیزان برای کاهش هزینه‌ها، می‌توانید دستگاه سانترال کم ظرفیت 824 را به صورت استوک و همراه با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید. علاوه بر این، برای دریافت اطلاعات تخصصی در رابطه با این باکس سانترال و راه‌اندازی یک مرکز تلفن، می‌توانید با کارشناسان فروش و مشاورین ایده آل گستر، در ارتباط باشید. 

محصولات مشابه

Similar Products