مقایسه کالا

تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک

تعمیرات ویژه پاناسونیک
نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک در تهران

تلفن‌های رومیزی پاناسونیک اگرچه در سالیان اخیر، زیر سایه تلفن‌های بیسیم قرار گرفته و از محبوبیت آن‌ها کاسته شده است؛ اما با اینحال هنوز هم از جایگاه قابل قبولی در میان مشترکان دستگاه‌های تلفن خانگی برخوردار هستند. این تلفن‌ها نیز مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی ممکن است دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر یا تعویض یک یا چند قطعه شوند. در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد این دستگاه‌ها، هرگز به طور مستقیم وارد عمل نشده و از دستکاری آن خودداری نمایید. این کار ممکن است منجر به خساراتی سنگین شده و حتی تلفن شما را به طور کامل از رده خارج نماید. بهترین راه حل در هنگام خرابی دستگاه تلفن، مراجعه به یک نمایندگی معتبر و مجاز می‌باشد. شرکت ایده آل گستر بهترین انتخابی است که در این زمینه می‌توانید به آن فکر کنید.

مرکز تعمیر تلفن رومیزی Panasonic

این تلفن‌ها نیز همانند سایر محصولات شرکت پاناسونیک، از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و کمتر شاهد بروز خرابی و اختلال ناگهانی در آن‌ها می‌باشیم. با این حال ممکن است بر اثر استفاده ناصحیح و یا گذشت زمان، خرابی‌هایی در تلفنهای رومیزی پاناسونیک مشاهده شوند. البته این اختلالات در اکثریت قریب به اتفاق موارد، با انجام تعمیرات و یا تعویض یک یا چند قطعه، رفع می‌شوند. به عبارتی دیگر، از کار افتادگی کامل یک تلفن رومیزی پاناسونیک، بسیار نادر است و به ندرت اتفاق می‌افتد.

شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک، یک انتخاب مطمئن در زمینه تعمیر تلفن‌های رومیزی به شمار می‌رود. تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه فروش و تعمیر تلفن‌های پاناسونیک، باعث شده است که کلیه امور مربوط به عیب یابی و تعمیرات انواع دستگاه‌های مخابراتی پاناسونیک از جمله تلفن‌های رومیزی، در کوتاه‌ترین زمان و با بیشترین دقت در شرکت ایده آل گستر صورت گرفته و محصول ، جهت استفاده مجدد در دسترس مشتری قرار بگیرد.

کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • قطعات اورجینال
  • تعمیر با قطعات اورجینال پاناسونیک
کارشناسان مجرب پاناسونیک
  • کارشناسان مجرب
  • کارشناسان مجرب پاناسونیک
تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک
تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک
021-81010

پاناسونیک تخصص ماست. سوالی دارید؟

دلائل خرابی تلفن رومیزی پاناسونیک

مهم‌ترین اختلالاتی که ممکن است برای یک تلفن رومیزی پاناسونیک رخ دهند؛ اشاره خواهیم کرد:

تعمیر LCD

تعمیر LCD تلفن رومیزی پاناسونیک LCD یا صفحه نمایش، یکی دیگر از بخش‌های مهم تلفن رومیزی را تشکیل می‌دهد. ال سی دی یا در اثر ضربه و یا به دلیل زمین خوردگی دچار شکستگی شده و در نتیجه اطلاعات بر روی آن نمایش داده نمی‌شوند. البته ممکن است بر اثر ضربه وارد شده به تلفن، خود LCD صدمه ندیده و تنها فلت آن دچار خرابی گردد. فلت همان رابط ال سی دی به برد اصلی دستگاه می‌باشد.

زمانی که صفحه نمایش یک تلفن بیسیم پاناسونیک دچار خرابی، شکستگی و یا اختلال می‌گردد؛ باید به وسیله کارشناس متخصص شرکت ایده آل گستر مورد بررسی قرار بگیرد. بسته به اینکه کدام قطعه بر اثر ضرب خوردگی، آسیب دیده باشد؛ ممکن است نیاز به تعویض ال سی دی، فلت یا هر دوی آن‌ها باشد. کارشناسان واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر، پس از بررسی صفحه نمایش آسیب دیده دستگاه تلفن، ابتدا به عیب یابی آن پرداخته و سپس قطعه آسیب دیده را با قطعات اصل و اورجینال شرکت پاناسونیک جایگزین می‌نمایند.

آب خوردگی

تعمیر مدار تلفن رومیزی تلفن‌های رومیزی نیز مانند تمامی دستگاه‌های تلفن، بر اثر تماس با آب دچار خرابی می‌گردند. بسته به میزان آبی که به داخل دستگاه تلفن نفوذ کرده است؛ یک یا چند قطعه از آن دچار سوختگی کامل خواهند شد. این قطعات نیز پس از شناسایی توسط مهندسین شرکت ایده آل گستر، تعویض شده و دستگاه آماده استفاده مجدد خواهد شد. توصیه می‌کنیم حتی الامکان، تلفن‌های پاناسونیک را در مکانی نصب نمایید که در معرض تماس با آب قرار نداشته باشند.

تعمیر مدار تلفن رومیزی

تعمیر مدار تلفن رومیزی مدار یا همان برد اصلی تلفن رومیزی، شامل کلیه قطعات لازم برای کار کردن دستگاه می‌باشد. آی سی، مقاومت، خازن، CPU و ... از جمله قطعات موجود بر روی مدار تلفن رومیزی می‌باشند. بر اثر اتفاقاتی مانند: برق خوردگی، آب خوردگی، به پایان رسیدن عمر یک قطعه، ضرب خوردگی و ... ممکن است یک یا چند مورد از این قطعات دچار خرابی یا سوختگی شوند. در این حالت، دستگاه تلفن باید باز شده و توسط کارشناسان ایده آل گستر مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت قطعات از کار افتاده با نمونه‌های جدید و اورجینال جایگزین شوند.

برق خوردگی

تعمیر LCD تلفن رومیزی پاناسونیک یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای تلفن‌های خانگی اعم از بیسیم و رومیزی می‌تواند رخ دهد؛ اتصال تلفن به پریز برق می‌باشد. این اتفاق ناخواسته که معمولا به دلیل عدم تمرکز حواس رخ می‌دهد؛ منجر به سوختن قطعاتی از قبیل وریستور ، ترانزیستورها و برخی از فیوزهای داخلی می‌گردد. از کار افتادن قطعات یاد شده؛ در نهایت منجر به خاموشی و از کار افتادن کامل تلفن می‌شود. در شرکت ایده آل گستر، تلفن‌هایی که بر اثر برق خوردگی دچار خرابی شده‌اند؛ ابتدا باز شده و قطعات از کار افتاده آن‌ها شناسایی می‌شوند و سپس با قطعه‌های اصل و اورجینال پاناسونیک جایگزین می‌شوند.

چرا ایده آل

ایده آل گستر
استاندارد های ایده آل گستر

چه عواملی باعث می‌شوند که بتوانیم به یک نمایندگی اعتماد کرده و خرید یا تعمیرات را به آن واگذار نماییم؟ می‌توان ادعا کرد که شرکت ایده آل گستر هر فاکتوری که در این زمینه مد نظر شما است را شامل می‌شود. در ادامه مهم‌ترین عواملی که باعث شده‌اند؛ مشتریان به راحتی به ایده آل گستر اعتماد نمایند را بررسی می‌کنیم:

نزدیک به دو دهه خدمت رسانی به مشتریان محصولات پاناسونیک در ایران مهمترین افتخار شرکت ایده آل گستر می‌باشد. در تمام این سال‌ها، صداقت با مشتری شعار اصلی این شرکت بوده و پایبندی به استانداردهای مجموعه باعث جذب و البته اعتماد هرچه بیشترین مخاطبین به ایده آل گستر شده است.

علاوه بر این اخذ تاییدیه از اتحادیه مخابراتی این اطمینان را در همراهان این شرکت به وجود آورده است که با یک نمایندگی مجاز و معتبر شرکت پاناسونیک طرف می‌باشند. گواه این ادعا را می‌توان در مشتریان شرکت جستجو نمود؛ ایده آل گستر طرف قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ کشور می‌باشد. کلیه کارشناسان فنی شرکت، دارای تاییدیه قضایی و برگه عدم سوء سابقه جهت ورود به سازمان‌های حساس کشوری می‌باشند. بنابراین به راحتی می‌توان حسن رفتار تمامی این کارشناسان را اثبات نمود.

با توجه به موارد یاد شده؛ به نظر می‌رسد شرکت ایده آل گستر تمامی فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتریان و علاقمندان به محصولات پاناسونیک را دارا می‌باشد. یکی از خدمات مهمی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌نماید؛ تعمیر انواع محصولات مخابراتی از جمله تلفن‌های رومیزی پاناسونیک در سطح استان تهران می‎باشد. اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک هستید؛ شرکت ایده آل گستر می‌تواند انتخاب اول و مطمئن شما باشد.

دستگاه تعمیری شما را رایگان تحویل میدیم

سوالات متداول

سوالی دارید؟

مطالب مرتبط

تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک