مقایسه کالا

نمایندگی سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک، یک دستگاه مخابراتی است که در مجموعه‌های کاری و برای بهبود ارتباطات تلفنی با مشتریان، نصب و راه‌اندازی می‌شود. امروزه این دستگاه‌ها، یکی از مهم‌ترین بخش‌های ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری محسوب می‌شوند. اگر به تازگی یک کسب و کار راه‌ انداخته‌اید یا قصد سر و سامان دادن به تجارت فعلی خود را دارید، دیر یا زود، به یک نمایندگی سانترال پاناسونیک نیاز خواهید داشت. این‌جاست که ما در ایده آل گستر به عنوان نمایندگی پاناسونیک منتظر شما عزیزان خواهیم بود. ایده آل گستر بیش از دو دهه است که به عنوان مرکز مجاز انواع دستگاه‌های سانترال پاناسونیک در حال خدمت‌رسانی به مشتریان ایرانی است.

نمایندگی تلفن پاناسونیک
نمایندگی تلفن پاناسونیک تهران

نمایندگی سانترال پاناسونیک تهران

شرکت ایده آل گستر بیشتر به عنوان نمایندگی سانترال پاناسونیک تهران شناخته می‌شود؛ زیرا هر دو شعبه ما در این شهر واقع شده‌اند. بنابراین ساکنین پایتخت، می‌توانند برای راه‌اندازی مرکز تلفن در مجموعه‌های کاری خود، با ایده آل گستر در ارتباط باشند. البته خدمات این شرکت تنها به شهر تهران محدود نیست. مدیران کسب و کار از سراسر کشور، می‌توانند برای خرید و راه‌اندازی سانترال پاناسونیک، روی ایده آل گستر حساب کنند. تکنسین‌های فنی ما آماده نصب و راه‌اندازی دستگاه سانترال پاناسونیک در تمام ایران هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد وب سایت ایده آل گستر شده یا از طریق شماره تماس 02181010 درخواست خود را مبنی بر راه‌اندازی مرکز تلفن در مجموعه کاری خود، مطرح نمایید.

امکانات سانترال پاناسونیک

اپراتور گویا

امکان پخش پیام گویا و از قبل ضبط شده، هنگام تماس مشتری و معرفی بخش‌های مختلف مجموعه ، اعلام شماره داخلی بخش های مختلف و غیره

قابلیت برقراری تماس‌های کنفرانسی

امکان برقراری مکالمه تلفنی با چندین نفر به طور هم زمان و با یک دستگاه تلفن سانترال

رایگان شدن تماس‌های داخلی

امکان برقراری تماس داخلی بین کارمندان شرکت بدون نیاز به پرداخت هزینه

نصب درب باز کن

باز کردن درب اتاق ها و درب شرکت تنها با فشار دادن یک دکمه روی تلفن با نصب کارت مخصوص

تعمیر سانترال پاناسونیک

تعمیر تخصصی انواع مدل‌های سانترال پاناسونیک یکی از مهم‌ترین خدمات شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی سانترال پاناسونیک محسوب می‌شود. از مهم‌ترین موارد مربوط به تعمیر دستگاه سانترال پاناسونیک

1

خرابی پاور

3

ورود آب به داخل دستگاه

5

از کار افتادن کارت خط شهری

2

از کار افتادن کارت کالر آیدی

مشاوره و تعمیر

6

ایرادات نرم افزاری سانترال

نمایندگی پاناسونیک در تهران

عزیزانی که در شهر تهران سکونت دارند، می‌توانند به صورت مستقیم و در کمترین زمان ممکن، از خدمات فروشگاه ایده آل گستر به عنوان نمایندگی پاناسونیک در تهران بهره‌مند شوند. ارتباط شما با فروشگاه ایده آل گستر می‌تواند از طریق مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا بازدید از وب‌سایت رسمی ما باشد. بهرحال راه ارتباطی شما هرچه که باشد، ما بلافاصله آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستیم.

  • ۰۲۱-۸۱۰۱۰

  • تهران، خیابان مطهری، ابتدای خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، پلاک 43، طبقه اول

  • info[at]idehal.org

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر

نمایندگی‌های ایده‌آل گستر

نمایندگی‌های رسمی ایده‌آل گستر که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند

شعبه مرکزی

دفتر مرکزی شرکت ایده‌آل واقع در تهران، خیابان مطهری می‌باشد

شعبه میرداماد

شعبه میرداماد واقع در مجتمع تجاری رز آماده خدمت رسانی می‌باشد

سوالات متداول

کاربران از ایده آل گستر چه سوالاتی دارند؟

بهترین انتخاب شما سانترال تحت شبکه مدل KX-NS500 است که روی خود به صورت پیش‌فرض، 6 خط شهری معمولی مخابراتی و 18 داخلی را پشتیبانی می‌کند. برای خط سیپ ترانک، باید تجهیزات مربوطه را به آن اضافه نمایید.
ما به شما سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES824 را پیشنهاد می‌دهیم که ظرفیت پایه آن، 3 خط شهری و 8 خط داخلی است و قابلیت ارتقا تا 8 خط شهری و 24 عدد داخلی را دارد.
بله. به منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت ارتباطات بین شعب مختلف یک سازمان، سانترال‌های تحت شبکه پاناسونیک این قابلیت را دارند که به واسطه IP/SIP Trunk، با همدیگر لینک شوند.