تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال پاناسونیک دست دوم KX-TDA0172

Panasonic KX-TDA0172 16 Port Digital Extension Card stock
  • پاناسونیک
  • گارانتی : ایده آل گستر - گارانتی 6 ماهه ایده آل گستر

  • افزایش 16 خط داخلی دیجیتال بر روی تمامی مراکز سری KX-TDE و KX-TDA
  • پشتیبانی از نمایشگر شماره به صورت پیش فرض
7,000,000 تومان
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0172 به منظور افزایش خطوط داخلی دیجیتال در مراکز تلفن سری TDA و TDE پاناسونیک، طراحی و روانه بازار شده است. مدیران کسب و کار در صورت نیاز، می‌توانند با خریداری و نصب این کارت، تعداد 16 عدد داخلی دیجیتال را به مجموعه کاری خود اضافه کنند. از این داخلی‌ها، به منظور اتصال انواع تلفن‌های دیجیتال پاناسونیک به دستگاه سانترال مرکزی، استفاده می‌شود. یکی از مزایای مهم کارت سانترال TDA0172 این است که به صورت پیش‌فرض از قابلیت کالر آیدی پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین نیازی به خرید جداگانه کارت کالر آیدی برای داخلی‌های این کارت، نخواهید داشت. 
کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0172 از قابلیت DXDP پشتیبانی می‌کند. بر این اساس، می‌توانید به هر کدام از داخلی‌های این کارت، دو عدد تلفن دیجیتال وصل نمایید. بنابراین بهتر است بگوییم با خرید و نصب کارت TDA0172 تعداد 32 داخلی دیجیتال، در دسترس شما قرار می‌گیرند. با توجه به تمامی این موارد، به نظر می‌رسد این کارت سانترال، بهترین انتخاب مدیران برای ارتقای مرکز تلفن مجموعه کاری خود، محسوب می‌شود. 
شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون کارت سانترال پاناسونیک KX-TDA0172 را به صورت استوک و همراه با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید. فراموش نکنید که کارشناسان فروش و مشاورین ما، آماده ارائه اطلاعات تخصصی و مورد نیاز، در رابطه با این کارت سانترال هستند. 

محصولات مشابه

Similar Products