تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TDA0177

Panasonic KX-TDA0177 16-Port Single Line Extension Card Stock
  • افزودن 16 پورت داخلی به سانترال‌های سری TDA و TDE
  • پشتیبانی از کالر آیدی
  • دارای 2 پورت PTF
7,500,000 تومان
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

هر دستگاه سانترال، ظرفیت مشخصی برای پشتیبانی از خطوط داخلی دارد. به عبارتی دیگر، اگر در مجموعه کاری خود 50 کارمند دارید، سانترال شما باید حداقل از 50 خط داخلی پشتیبانی کند تا بتوانید به هر کارمند، یک شماره داخلی مجزا را اختصاص دهید. حال اگر به هر دلیلی قصد افزایش ظرفیت خطوط یا پورت‌های داخلی شرکت، اداره یا سازمان خود را داشته باشید، به کارت داخلی یا کارت Extension یا کارت PRI (هر سه کارت به یک منظور به کار گرفته می‌شوند) نیاز خواهید داشت.

کارت سانترال KX-TDA0177 یکی از همین کارت‌های داخلی است که می‌تواند 16 پورت داخلی آنالوگ را به مرکز تلفن شما اضافه کند. شما می‌توانید تلفن‌های آنالوگ یا معمولی را به این پورت‌ها متصل کرده و در اختیار کارمندان و بخش‌های مختلف مجموعه قرار دهید. نکته قابل توجه این‌که این کارت به صورت خودکار از کالر آیدی هم پشتیبانی می‌کند.

کارت داخلی KX-TDA0177 با دستگاه‌های سانترال زیر هم‌خوانی دارد:

  • KX-TDA100
  • KX-TDA200
  • KX-TDE200
  • KX-TDE100

کارت داخلی KX-TDA0177 از دو پورت PFT برخوردار است. به این ترتیب، وقتی که برق قطع می‌شود، می‌توانید تلفن‌های داخلی را به این دو پورت وصل کرده و به صورت مستقیم، به خطوط شهری مجموعه دسترسی داشته باشید. این کارت روی اسلات نصب می‎‌شود و بنابراین یکی از اسلات‌های داخلی را اشغال خواهد کرد.

اگر به دنبال افزایش ظرفیت داخلی مرکز تلفن خود هستید، می‌توانید هم‌اکنون کارت داخلی KX-TDA0177 را به صورت استوک و با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید.

محصولات مشابه

Similar Products