مقایسه کالا

آخرین اخبار

معرفی سرور ارتباطی KX-NSX2000

سرور ارتباطی KX-NSX2000 جدیدترین محصول سری X شرکت پاناسونیک است. این سرور انعطاف‌پذیری زیادی دارد و با قابلیت اتصال شماره‌های موبایل، امکان دسترسی به کارمندان خارج از دفتر را فراهم می‌کند.

اخبار ایده آل گستر 07 آبان 1399 واحد خبر ایده آل 1114

دریافت جایزه نوآوری INTERNET TELEPHONY از آزمایشگاه TMC 2020 برای شرکت گرند استریم

شرکت گرنداستریم یکی از بهترین تولید کننده‌های محصولات اداری و ارتباطی در 7 می سال 2020 اعلام کرد که توانسته برنده جایزه نوآوری INTERNET TELEPHONY از سمت آزمایشگاه TMC برای تلفن‌های تحت شبکه سری GRP شود.

اخبار ایده آل گستر 03 تیر 1399 واحد خبر ایده آل 1114

یالینک برنده جایزه بهترین دستگاه Voip در سال 2019

یالینک که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه محصولات اداری و ارتباطی است، با افتخار اعلام می‌کند که از طرف انجمن ارائه دهندگان خدمات تلفنی اینترنت (ITSPA) در سری تلفن‌های کنفرانس این شرکت که صدای صنعت ارتباطات در نسل بعدی است، جایزه بهترین دستگاه Voip در سال 2019 را دریافت کرده است.

اخبار ایده آل گستر 02 تیر 1399 واحد خبر ایده آل 1114

چگونه برنامه تولید فیلم Kid Witness News رویاها و پتانسیل کودکان در سراسر جهان را به مدت ۳۰ سال پشتیبانی می‌کند

در ژاپن، سال تحصیلی ۲۰۲۰، شروع برنامه تحصیلی جدید مدارس را نشان می‌دهد.برنامه آموزشی KWN که برای اولین بار در سال 1989 در آمریکا آغاز شد، آغاز یک برنامه حمایتی آموزشی است که کودکان را در تماس با دنیای اطرافشان قرار می‌دهد. در حال حاضر، پاناسونیک 30 سال است که این برنامه را به دانشجویان سال ابتدایی و دبیرستان ارائه کرده است.

اخبار پاناسونیک 27 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

حضور پاناسونیک در نمایشگاه CIIE2019 جهت زندگی سالم با اقتباس از چشم انداز زندگی امن در چین

در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین، پاناسونیک محصولات بهداشتی و رفاهی را تحت عنوان "مراقبت بی حد و حصر از زندگی سالم" که منعکس کننده ارزش‌های بی‌نظیر سلامتی است نشان داد.

اخبار پاناسونیک 24 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

پاناسونیک فناوری مدیریت باتری را برای اندازه‌گیری مقاومت الکترونیکی شیمیایی باتری‌های لیتیوم یون پشته‌ای چند سلولی توسعه می‌دهد

اوساکا، ژاپن – شرکت پاناسونیک، امروز اعلام کرد که یک تکنولوژی جدید مدیریت باتری را توسعه داده ‌است که امپدانس الکتروشیمیایی باتری را اندازه‌گیری می‌کند. این یک روش مؤثر برای ارزیابی مقدار باقیمانده باتری‌های لیتیوم - یونی در دستگاه‌ها است.

اخبار پاناسونیک 23 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

پاناسونیک طراحی ایستگاه سوخت هیدروژنی خود با عنوان H2 Kusatsu Farm را آغاز کرده است

شرکت پاناسونیک قصد دارد ایستگاه سوخت هیدروژنی "H2 Kusatsu Farm" را واقع در ایالت شیگا، برای استفاده از هیدروژن به عنوان یک منبع انرژی نسل بسازد. این شرکت آزمایش‌های نمایشی را به طور مداوم در "Yume هال Yamanashi" در استان Yamanashi انجام داده است. شرکت پاناسونیک، پروژه "Shizuoka مدل هیدروژن تاون" را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده ‌است

اخبار پاناسونیک 21 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114