مقایسه کالا

آخرین اخبار

چگونه برنامه تولید فیلم Kid Witness News رویاها و پتانسیل کودکان در سراسر جهان را به مدت ۳۰ سال پشتیبانی می‌کند

در ژاپن، سال تحصیلی ۲۰۲۰، شروع برنامه تحصیلی جدید مدارس را نشان می‌دهد.برنامه آموزشی KWN که برای اولین بار در سال 1989 در آمریکا آغاز شد، آغاز یک برنامه حمایتی آموزشی است که کودکان را در تماس با دنیای اطرافشان قرار می‌دهد. در حال حاضر، پاناسونیک 30 سال است که این برنامه را به دانشجویان سال ابتدایی و دبیرستان ارائه کرده است.

اخبار پاناسونیک 27 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

حضور پاناسونیک در نمایشگاه CIIE2019 جهت زندگی سالم با اقتباس از چشم انداز زندگی امن در چین

در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین، پاناسونیک محصولات بهداشتی و رفاهی را تحت عنوان "مراقبت بی حد و حصر از زندگی سالم" که منعکس کننده ارزش‌های بی‌نظیر سلامتی است نشان داد.

اخبار پاناسونیک 24 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

پاناسونیک فناوری مدیریت باتری را برای اندازه‌گیری مقاومت الکترونیکی شیمیایی باتری‌های لیتیوم یون پشته‌ای چند سلولی توسعه می‌دهد

اوساکا، ژاپن – شرکت پاناسونیک، امروز اعلام کرد که یک تکنولوژی جدید مدیریت باتری را توسعه داده ‌است که امپدانس الکتروشیمیایی باتری را اندازه‌گیری می‌کند. این یک روش مؤثر برای ارزیابی مقدار باقیمانده باتری‌های لیتیوم - یونی در دستگاه‌ها است.

اخبار پاناسونیک 23 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

پاناسونیک طراحی ایستگاه سوخت هیدروژنی خود با عنوان H2 Kusatsu Farm را آغاز کرده است

شرکت پاناسونیک قصد دارد ایستگاه سوخت هیدروژنی "H2 Kusatsu Farm" را واقع در ایالت شیگا، برای استفاده از هیدروژن به عنوان یک منبع انرژی نسل بسازد. این شرکت آزمایش‌های نمایشی را به طور مداوم در "Yume هال Yamanashi" در استان Yamanashi انجام داده است. شرکت پاناسونیک، پروژه "Shizuoka مدل هیدروژن تاون" را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده ‌است

اخبار پاناسونیک 21 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

پاناسونیک، سرویس حمل و نقل کارمندان شاغل در دفاتر مرکزی را راه اندازی کرد

پاناسونیک، خدمات مشترک تردد اتوماتیک را برای کارمندان خود در شهر کادوما و بخش اوزاکای ژاپن در همه دفاتر مرکزی راه‌اندازی کرده است. این شرکت با ارائه خدمات هوشمند در زمینه حمل و نقل کارمندان، امیدوار است بار جسمی و روانی ناشی از سفرهای مکرر به مکان‌های مختلف را کاهش داده و زندگی کارمندان را بهبود ببخشد.

اخبار پاناسونیک 20 بهمن 1398 واحد خبر ایده آل 1114

رونمایی پاناسونیک، از دوربین PTZ با کیفیت فول اچ دی به نام AW-HE42

شرکت پاناسونیک دوربین جدید PTZ خود را که دارای کیفیت ضبط تصویر Full HD می باشد با نام تجاری AW-HE42 ارائه کرده است. این دوربین بصورت هوشمندانه عمل می کند. دوربینAW-HE42 شکل تکامل یافته آخرین دوربین PZT پاناسونیک است.

اخبار پاناسونیک 30 دی 1398 واحد خبر ایده آل 1114

سیستم های کنترل ایمنی رباتیک پاناسونیک در نمایشگاه بین المللی 2019 توکیو

شرکت پاناسونیک برای سیستم کنترل ایمنی خود که در رابطه با حرکت اشخاص با استفاده از فناوری روباتیک طراحی شده است،گواهینامه استاندارد ایمنی بین المللی IEC 62061 در نمایشگاه بین المللی توکیو 2019 اخذ نمود.

اخبار پاناسونیک 03 دی 1398 واحد خبر ایده آل 1114