product_img1
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TDA0196

Panasonic KX-TDA0196 Analogue Remote Access Card Stock
  • امکان ارتباط از راه دور و برنامه‌ریزی دستگاه سانترال
  • قابل نصب روی سانترال‌های سری TDA و TDE پاناسونیک
1,200,000 تومان

ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

کارت سانترال KX-TDA0196 در حقیقت یک کارت مودم است که امکان ارتباط از راه دور و برنامه‌ریزی دستگاه سانترال را فراهم می‌کند. این کارت که با کارت RMT (کارت ریموت هم شناخته می‌شود) زمانی کاربرد دارد که بخواهید یک مهندس، خارج از مجموعه و به صورت راه دور، کنترل و برنامه‌ریزی دستگاه سانترال شما را به دست بگیرد. TDA0196 به جای نصب شدن روی اسلات، روی کارت پردازنده مرکزی دستگاه (PMR) قرار می‌گیرد؛ بنابراین هیچ اسلاتی از دستگاه سانترال شما را اشغال نمی‌کند.

کارت ریموت KX-TDA0196 با دستگاه‌های سری TDA و TDE پاناسونیک از جمله سانترال KX-TDA100، سانترال KX-TDA200، سانترال KX-TDA600، سانترال KX-TDE200 و سانترال KX-TDE600 هم‌خوانی دارد. بعد از نصب این کارت روی کارت PMR، یک خط شهری به آن وصل شده و سپس از طریق Dial Up، امکان برنامه‌ریزی و مدیریت دستگاه سانترال از راه دور، فراهم می‌شود.

با کمک خرید و نصب کارتKX-TDA0196 می‌توانید از هزینه‌های اضافه صرفه‌جویی کرده و حتی دستگاه سانترال خود را در مدت زمان کوتاه‌تری، برنامه‌ریزی کنید. اگر شما هم برای راه‌اندازی مرکز تلفن خود به خدمات راه دور نیاز دارید، می‌توانید همین الان کارت مودم KX-TDA0196 را به صورت استوک و همراه با تضمین کیفیت، از فروشگاه بزرگ ایده آل گستر خریداری نمایید.  

محصولات مشابه

Similar Products