تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TDA0181

Panasonic KX-TDA0181 16-Port Loop Start CO Trunk Card Stock
  • افزودن 16 خط شهری به مراکز تلفن سری TDA و TDE پاناسونیک
  • عدم پشتیبانی از کالر آیدی
  • نصب روی اسلات
5,500,000 تومان
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

هدف اصلی هر دستگاه سانترال، توزیع خطوط تلفن شهری مجموعه از طریق شماره‌های داخلی، بین کارمندان و بخش‌های مختلف است. از طرفی دیگر، هر سانترال به صورت پیش‌فرض، از تعداد مشخصی از خطوط شهری پشتیبانی می‌کند.

حال اگر تعداد خطوط تلفن شهری شما از ظرفیت اولیه دستگاه سانترال بیشتر باشد، تکلیف چه می‎شود؟ راه‌حل این مشکل، خرید و نصب یک یا چند کارت خط شهری است. کارت سانترال KX-TDA0181 یکی از همین کارت‌های شهری پاناسونیک است که ظرفیت ورود 16 خط شهری را به مرکز تلفن شما اضافه می‌کند.

به عبارتی دیگر، با نصب و راه‌اندازی KX-TDA0181 می‌توانید 16 خط شهری آنالوگ را به مرکز تلفن وارد کرده و آن‌ها را در اختیار کارمندان قرار دهید. این کارت روی سانترال‌های زیر نصب می‌شود:

  1. دستگاه سانترال KX-TDA100
  2. دستگاه سانترال KX-TDA200
  3. دستگاه سانترال KX-TDE100
  4. دستگاه سانترال KX-TDE200

کارت سانترال KX-TDA0181 روی اسلات نصب می‌شود؛ بنابراین یکی از اسلات‌های درونی سانترال شما را اشغال خواهد کرد. نکته مهم دیگر این‌که برای فعال کردن کالر آیدی روی خطوط تلفن این کارت، به 2 عدد کارت کالر آیدی KX-TDA0193 (هر کارت برای 8 خط تلفن) نیاز خواهید داشت.

در صورتی که تعداد خطوط شهری شما از ظرفیت اولیه دستگاه سانترال (توجه داشته باشید که بسیاری از سانترال‌های پاناسونیک به صورت پیش‌فرض هیچ ظرفیتی برای ورود خطوط شهری ندارند) بیشتر است، می‌توانید کارت خط شهری KX-TDA0181 را به صورت استوک و با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید.

محصولات مشابه

Similar Products