تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TVM204

Panasonic KX-TVM204 4 Port Expansion Card stock
  • کارکرد بر روی صندوق صوتی مدل KX-TVM200
  • افزایش 4 کانال ارتباط همزمان
  • قابلیت نصب حداکثر 6 کارت بر روی مرکز KX-TVM200
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

کارت KX-TVM204 یک کارت سانترال پاناسونیک است که برای فعال کردن صندوق صوتی KX-TVM200 کاربرد دارد. این کارت روی صندوق صوتی TVM200 نصب می‌شود. روی این صندوق تعداد 6 عدد کارت 4 کاناله TVM204 قابل استفاده هستند. دستگاه صندوق صوتی TVM200 در کنار سانترال‌های سری TDE و TDA پاناسونیک کار می‌کند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای کارت سانترال KX-TVM204 و صندوق صوتی TVM200، راه‌اندازی اپراتور گویا و برخورداری از منشی تلفنی خودکار است. 
در مراکز سانترال پاناسونیک، اپراتور گویا را می‌توان به دو روش راه‌اندازی نمود: در روش اول می‌توانید از کارت دیزا آپشن استفاده کنید که در این شرایط، علاوه بر اینکه یک اسلات از باکس سانترال اشغال می‌شود، حداکثر 8 تماس هم قابل پشتیبانی خواهند بود. در این اپراتور گویا، در صورتی که داخلی مورد نظر مشتری اشغال باشد، تماس به طور خودکار قطع خواهد شد.
روش دوم برای راه‌اندازی اپراتور گویا، استفاده از دستگاه صندوق صوتی TVM200 و کارت سانترال KX-TVM204 است. در این روش، در صورت اشغال بودن داخلی، مشتری می‌تواند با فشار دادن کلید * دوباره پیغام خوش‌آمدگویی را گوش داده و در صورت تمایل، یک داخلی دیگر را شماره‌گیری کند. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید کارت سانترال KX-TVM204 را به صورت استوک و همراه با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید. 

محصولات مشابه

Similar Products