تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

کارت سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TDA0290

Panasonic KX-TDA0290 PRI Card
  • پشتیبانی از 30 کانال خطوط PRI
  • کارکرد بر روی مراکز سری KX-TDE .KX-TDA
10,000,000 تومان
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

کارت KX-TDA0290 یک کارت PRI پاناسونیک است که از خطوط E1 پشتیبانی می‌کند. این کارت یک اسلات از دستگاه سانترال را اشغال کرده و در طرف مقابل، 30 کانال یا خط تلفن را با یک سرشماره که از مخابرات خریداری کرده‌اید، را در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی دیگر از کاربردهای کارت TDA0290 لینک کردن دو مرکز تلفن سانترال سری TDA است. البته این دو دستگاه باید حداکثر 1 کیلومتر از همدیگر فاصله داشته باشند. 
کاربرد کارت سانترال KX-TDA0290 روی خطوط PRI است و از خطوط جدید مخابرات که با عنوان سیپ ترانک عرضه می‌شوند، پشتیبانی نمی‌کند. البته مدیران کسب و کار همچنان می‌توانند از این کارت سانترال به همراه یک مودم و روتر شبکه استفاده کنند. علاوه بر این، به جز تهران، مخابرات در سایر شهرستان‌ها هنوز خطوط PRI ارائه می‌دهد و در نتیجه، TDA0290 در این شهرها، هنوز هم کاربرد زیادی دارد. 
از آن‌جایی که اداره مخابرات استان تهران دیگر خطوط PRI ارائه نمی‌دهد، پیشنهاد می‌کنیم برای راه‌اندازی خطوط سیپ ترانک در این شهر، از دستگاه‌های تحت شبکه پاناسونیک از قبیل سری TDE و NS استفاده کنید. در این صورت دیگر احتیاجی به کارت PRI ندارید و تنها با یک کارت DSP و لایسنس‌های مربوطه، می‌توانید خطوط سیپ ترانک خود را به تعداد دل‌خواه فعال نمایید. 
شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید کارت سانترال KX-TDA0290 را به صورت استوک و همراه با تضمین کیفیت، از فروشگاه ایده آل گستر خریداری نمایید. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و مشاورین ما، آماده ارائه اطلاعات تخصصی در ارتباط با این کارت، به مشتریان عزیز هستند. 

محصولات مشابه

Similar Products