تست فنی انجام شده
تصویر محصول استوک
تصویر نمایشی است

برای دریافت تصاویر کالا با شرکت تماس بگیرید 02181010

دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک KX-TDA100D

Panasonic KX-TDA100D Digital Hybrid PBX System stock
  • دارای ۴ داخلی دیجیتال به صورت پیش فرض
  • حداکثر خطوط داخلی ۱76 پورت
  • حداکثر خطوط شهری 126 پورت
  • دارای 7 اسلات قرارگیری کارت
ارسال به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
6 ماه گارانتی

توضیحات محصول

Product Description

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100D برای راه‌اندازی مراکز تلفن در مجموعه‌های کاری متوسط و بزرگ، یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. این سانترال به صورت پیش‌فرض از 4 عدد داخلی دیجیتال پشتیبانی می‌کند. قطعا این تعداد برای مشتریان کافی نیست؛ اما اصلا جای نگران نباشید. با خرید و نصب کارت‌های داخلی آنالوگ و دیجیتال، می‌توانید ظرفیت TDA100D را به 232 داخلی افزایش دهید. همچنین با نصب کارت‌‌های خط شهری، تعداد 112 پورت خط شهری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سانترال KX-TDA100D از 7 اسلات برای قرار دادن کارت‌های توسعه برخوردار است. 
TDA100D به صورت پیش‌فرض تنها از داخلی‌های آنالوگ و دیجیتال پشتیبانی می‌کند. اما با خرید و نصب کارت TDA0470 می‌توانید از 16 پورت برای اتصال تلفن‌های تحت شبکه (البته تنها تلفن‌های سری NT پاناسونیک) برخوردار شوید. مانند سایر سانترال‌های سری TDA با خرید و نصب کارت‌های TDA0190 و TDA0191 در KX-TDA100D هم می‌توانید اپراتور گویا را راه‌اندازی کنید. فراموش نکنید که این دستگاه به هیچ عنوان از تلفن‌های هیبرید پاناسونیک پشتیبانی نمی‌کند. 
دستگاه سانترال KX-TDA100D قابلیت ارتباط با سایر سانترال‌های پاناسونیک را دارد. البته برای این کار، باید کارت TDA0490 را خریداری و نصب نمایید. همچنین به یاد داشته باشید که TDA100D مانند سایر مدل‌های سری TDA از پروتکل SIP پشتیبانی نمی‌کند. قابلیت کالر آیدی، درب باز کن و ضبط مکالمات از دیگر امکاناتی هستند که این سانترال با نصب کارت‌های مخصوص هر کدام، در اختیار مدیران کسب و کار قرار می‌دهد. 

محصولات مشابه

Similar Products