مقایسه کالا

حضور پاناسونیک در نمایشگاه CIIE2019 جهت زندگی سالم با اقتباس از چشم انداز زندگی امن در چین

حضور پاناسونیک در نمایشگاه CIIE2019 جهت زندگی سالم با اقتباس از چشم انداز زندگی امن در چین

شرکت پاناسونیک، در دومین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE)۲۰۱۹ که از ۵ نوامبر تا ۱۰ نوامبر در شانگهای برگزار شد، شرکت کرد. در این نمایشگاه، پاناسونیک محصولات بهداشتی و رفاهی را تحت عنوان "مراقبت بی حد و حصر از زندگی سالم" که منعکس کننده ارزش های بی نظیر سلامتی است نشان داد. همچنین شرکت پاناسونیک، فناوری های پیشرفته خود را که کاربردهای گسترده ای در کسب و کارهای مختلف دارند، معرفی کرد.

مهم ترین نکات موجود در غرفه پاناسونیک

راهکارهایی برای داشتن زندگی سالم در جوامع سالخورده

 محیط سالم

با تکامل فناوری سنجش و تجزیه و تحلیل داده‌ها، فضاها و دستگاه‌ها قادر خواهند بود تغییراتی که بدن شما متحمل می‌شود را حس کنند و پیشنهاداتی را ارائه دهند که به شما در لذت بردن از یک سبک زندگی سالم کمک کند. در اتاق‌خوابی با حسگر حیاتی، همراه با محیط خواب راحت چندین بار ضربان قلب و تعداد تنفس آنالیز می‌شود. همچنین هوش مصنوعی که به طور بهینه نوردهی، دما، رطوبت و عطر را براساس داده‌های گذشته کنترل می‌کند.

در حمام "توالت سنجش حیاتی" اندازه گیری ضربان قلب و فشار خون شما را انجام می دهد و از هوش مصنوعی برای تعیین میزان استرس شما استفاده می کند. برای کمک به آرامش شما پیشنهاداتی ارائه ‌می‌دهد و در هنگام استفاده از سینک ، "آینه هوشمند" درصد وزن و چربی بدن را اندازه می‌کند. سپس  تمرین‌های فیزیکی که با شرایط بدنی شما مناسب هستند را رائه می‌دهد.

"ویلا بدون مانع"

پاناسونیک ایده های نو، بسیار کاربردی و شیکی را ارائه داده است تا به سالمندان کمک کنید بطور مستقل زندگی کنند. از جمله این نوآوری‌ها، بازسازی اتاق‌خواب با طرح‌های ساخت ژاپن است. محصولات سازگار با شرایط افراد مسن مانند تخت‌های الکترونیکی، نور و غیره می‌باشد.

علاوه بر این، افراد مسن ممکن است اعتماد به نفس کافی برای راه رفتن نداشته باشند. این نمایشگاه به فن‌آوری کنترل هوشمند هوش مصنوعی مجهز شده‌است که به صورت هوشمندانه توانایی راه‌رفتن کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند و آموزش راه‌رفتن مناسب را برای کمک به افراد مسن برای مستقل ماندن فراهم می‌کند.

"محیط سالم و راحت LDK"

محیط LDK جایی است که کاربران می‌توانند به اطلاعاتی در مورد سلامتی خود و نحوه مدیریت بهتر آن دسترسی آسان داشته باشند. پاناسونیک OLED خود را در نمایشگاه نشان داد. OLED،  محیط را برای سلامتی خانواده بهینه می‌کند و فضایی با روشنایی و نور کافی ایجاد می‌کند.

"ایمنی و امنیت مواد غذایی "

پاناسونیک با بهره گیری از فن آوری‌های cutting-edge، راه حلی برای تولید مواد غذایی، سیستم‌های انبارداری، حمل و نقل در دمای پایین و انبارهای یخچال و فریزر را پیشنهاد داد.

" هوای با کیفیت"

در این بخش راه‌حل‌هایی ارائه شده است که کیفیت هوای عالی را برای خانه و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ارائه می‌دهد.

"لوازم خانگی"

در منطقه "آشپزی" ، پاناسونیک دیگی را معرفی می‌کند که به شما اجازه می‌دهد بدون آب آشپزی کنید. یک ظرف اجاق 3 در یک اینچی وجود دارد که می‌تواند در مدت زمان کوتاه بخارپز انجام دهد.

شرکت پاناسونیک، از محصولات مراقبتی پوست و موی نیز رونمایی کرد. دستگاه‌هایی که باعث ایجاد رطوبت و لایه‌برداری از پوست می‌شوند. نام این دستگاه، High X است. این دستگاه با نفوذ مولکولی روی پوست، همه لایه‌های رطوبتی اضافی را به خود جذب می‌کند.

فناوری‌های پیشرفته

"سلول سوخت خالص هیدروژنی"

پاناسونیک سلول سوخت خالص هیدروژنی را معرفی کرد که انرژی را با استفاده از هیدروژن ایجاد شده توسط انرژی تجدید پذیر، تأمین می‌کند.

"پتانسیل استفاده مجدد، مسکن صنعتی "

بهبود زندگی 60 میلیون نفری که در اماکن ساختمانی کار می‌کنند یک مسئله مهم اجتماعی در چین است پاناسونیک پیشنهاداتی به شرکای تجاری خود که قادر به ارائه مسکن موقت هستند، داده است. این پیشنهادات برای مسکن موقت کارگران ساختمانی، اتاق مراقبت‌های پزشکی و سالن‌های موقت ارائه شده است.

."بایگانی داده ها"

این کتابخانه مقیاس پذیر می‌تواند حجم رو به رشدی از داده‌ها را در مدت‌زمان طولانی ذخیره کند. این دستگاه یک دستگاه ثبت اطلاعات با ظرفیت بالا است که می‌تواند petabytes (PB)را در اگزابایت (EX) از داده های بزرگ یا محتوای ویدیویی ذخیره کند.

"استودیو یکپارچه رسانه "

این محصول یکپارچه‌سازی رسانه پیشرفته، فرآیند تولید دوباره برنامه تلویزیونی را فراهم می‌کند.

"راه‌حل ارائه فضایی"

پروژکتور ۳۶۰ درجه و سنسورهای انسانی برای ایجاد یک تجربه نمایش واقعی همه‌جانبه با هم کار می‌کنند.

"اتوماسیون کارخانه "

پاناسونیک، راه‌حل‌هایی را معرفی می‌کند که می‌توانند هر ناحیه در کارخانه را بهینه کرده و به اتوماسیون کارخانجات و صرفه‌جویی در تعداد پرسنل کمک کنند.

 "راه‌حل مدیریت پرونده‌سازی"

این روش مدیریت بایگانی، مجهز به فن‌آوری اسکن عملکرد بالا است که برای دولت‌ها، همچنین موسسات مالی و تسهیلات آموزشی بهینه می‌باشد.

"یادداشت کنید / Toughbook "

پاناسونیک، محصولات خود را که به بهبود بهره‌وری در محل کار کمک می‌کنند، به نمایش گذاشت.

 "بازی‌های المپیک و پارالمپیک"

این بخش، تاریخ و رده پاناسونیک را به عنوان شریک جهانی بازی‌های المپیک و پارالمپیک معرفی کرد.

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

نمایش محصولات جدید پاناسونیک در نمایشگاه IFA2015

شرکت پاناسونیک باشعار (( یک زندگی بهتر، داشتن جهانی بهتر ))در "IFA 2015" محصولات خودرابه نمایش گذاشت.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شرکت پاناسونیک ازدوربین4K درنمایشگاه SET EXPO 2015 رونمایی کرد

شرکت پاناسونیک ازدوربین4K درنمایشگاهSET EXPO 2015 رونمایی کرد.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی مراقبت های خانگی وتوان بخشی تحت عنوان H-C-R2015

شرکت پاناسونیک باهدف معرفی راه حل ها درزمینه" مراقبت های پیشرفته وشیوه زندگی بهتر در آینده" درنمایشگاه "H-C-R2015"شرکت کرد.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

رونمایی پاناسونیک از ربات Tomato-picking و Parallel Link در نمایشگاه بین المللی رباتیک 2015

در این نمایشگاه شرکت پاناسونیک دستاورد های رباتیک خود را درمعرض نمایش قرارداد. دراین نمایشگاه از ربات هایی رونمایی شد که نقش بزرگی را در صنعت می توانند ایفا کنند.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شرکت پاناسونیک در نمایشگاه CES 2016

شرکت پاناسونیک دستاورد های خود را برای ارائه راه حل های مختلف در زمینه دستگاههای الکترونیکی مصرفی خودرو وفن استفاده از دستگاههای الکترونیکی وخودکار در هوانوردی ونجوم را در نمایشگاه CES

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

رونمایی از عجیب ترین گجت های نمایشگاه CES 2017

عجیب‌ترین گجت‌هایی که در نمایشگاه CES 2017 معرفی شدند

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

حضور پاناسونیک در نمایشگاه ITS کنگره جهانی 2017 مونترال

پاناسونیک در نمایشگاه ITS کنگره جهانی 2017 مونترال معرفی طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری ITS از زیرساخت های حمل و نقل به ترمینال های خودرو

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

سیستم های کنترل ایمنی رباتیک پاناسونیک در نمایشگاه بین المللی 2019 توکیو

شرکت پاناسونیک برای سیستم کنترل ایمنی خود که در رابطه با حرکت اشخاص با استفاده از فناوری روباتیک طراحی شده است،گواهینامه استاندارد ایمنی بین المللی IEC 62061 در نمایشگاه بین المللی توکیو 2019 اخذ نمود.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114