مقایسه کالا

پاناسونیک، سرویس حمل و نقل کارمندان شاغل در دفاتر مرکزی را راه اندازی کرد

پاناسونیک، سرویس حمل و نقل کارمندان شاغل در دفاتر مرکزی را راه اندازی کرد

اوزاکاف ژاپن: همزمان با افزایش تکامل و توسعه روزافزون سرویس‌دهی MaaS، انتظارات برای این سرویس‌های اشتراکی در جوامع نیز پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. به عنوان اولین گام در این راستا، پاناسونیک، خدمات مشترک تردد اتوماتیک را برای کارمندان خود در شهر کادوما و بخش اوزاکای ژاپن در همه دفاتر مرکزی راه‌اندازی کرده است.

 همه ما از تولیدکنندگان، انتظار رفاه و ارائه خدمات بیشتری را داریم. دفاتر مرکزی پاناسونیک نیز به علت جابجایی روزانه بیش از 10000 کارمند در داخل شهرها از مکانی به مکان دیگر، خدمات رفاهی ارائه داده است. این شرکت با ارائه خدمات هوشمند در زمینه حمل و نقل کارمندان، امیدوار است بار جسمی و روانی ناشی از سفرهای مکرر به مکان‌های مختلف را کاهش داده و زندگی کارمندان را بهبود ببخشد. این سرویس، می‌تواند رانندگی با اطمینان و هوشمند را در محیط‌هایی که عابران پیاده بسیاری وجود دارد، فراهم کند.

درباره دفاتر مرکزی پاناسونیک و مناطق نیشی کادوما

ویژگی‌ها: مساحت دفتر نپیشی کادوما 468400 متر مربع

تعداد کارمندان: 14200 نفر

درباره سرویس حمل و نقل مشترک

  1. نسبت مسیر حرکت به مسیر حمل و نقل:2.4 کیلومتر(تقریبا 21 دقیقه)
  2. عملکردهای انعطاف‌پذیر بسته به تقاضای کارمندان( حداکثر 4 وسیله نقلیه و حداقل فاصله 10 دقیقه‌ای)
  3. هر روز هفته از 9:20 الی 16:30
  4. رزرو بایستی از طریق برنامه‌های اختصاصی و وب سایت‌های خصوصی انجام گیرد.
  5. خدمات در دسترس برای کارمندان

سه سیستم اصلی که خدمات حمل و نقل اشتراکی را در زندگی به ارمغان آورده اند

برای راه‌اندازی این سیستم، پاناسونیک بایستی وسایل نقلیه مستقل و نیز سیستم‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند را تهیه می‌کرد. برای این منظور، پاناسونیک سه سیستم اصلی را توسعه داده است:

  • سیستم مردمی‌پسند حمل و نقل هوشمند

پاناسونیک، سیستم‌های محرک مستقل و مجهز به فناوری‌های پیشرفته را که به صورت خیلی دقیق کار می‌کنند را راه‌اندازی کرد. این سیستم‌ها حتی در مناطقی که عابران و وسایل نقلیه زیادی در حال تردد می‌باشند، قابل استفاده هستند. این سیستم، یکی از خدمات مردم‌دوستانه شرکت پاناسونیک محسوب می‌شود.

  • سیستم کنترل از راه دور و عملیاتی

فناوری تخمین ارتباط و ویدئو کنفرانس، پاناسونیک را قادر می‌سازد رانندگی‌های هوشمند و  امنیت و ایمنی خودروها را از راه دور کنترل کند.

  • سیستم‌های مدیریت عملیات ساده

پاناسونیک با تجزیه و تحلیل و پیش بینی طیف گسترده‌ای از داده‌های رفتار پرخطر رانندگی به دست آمده، یک سیستم مدیریت عملیاتی آسان را ایجاد کرد که به شناسایی خطرات احتمالی کمک می‌کند. با این کار ، اپراتورها نیازی به دانش عمیق در مورد رانندگی هوشمند ندارند و خدمات را می‌توان فقط با چند اپراتورانجام داد.

سایر ویژگی‌ها:

پاناسونیک خدماتی را طراحی کرد که بسته به نیاز آنالیز شده، می‌تواند به عنوان زیرساخت ارائه شود. تحلیل کاربردها برای تطبیق نیازهای کاربران و جامعه مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پاناسونیک، همواره مشتاق ایجاد راه‌حل‌های رو به جلو است که به ایجاد روابط بین مردم کمک کرده و طیف وسیعی از فعالیت‌ها را به دنبال خواهد داشت.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

شرکت پاناسونیک و کمک به مردم سیل زده Myanmar

شرکت پاناسونیک اقدام به امدادرسانی وآموزش نحوه رویارویی با شرایط بحرانی به سیل زدگان درMyanmar را کرد.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

رونمایی شرکت پاناسونیک از تلویزیون نامرئی خود

گرچه در نگاه نخست، مانند یک قاب شیشه‌ای در یک درب کشویی به نظر می‌رسد اما با فشار یک دکمه یا حرکت دست، صفحه‌نمایش تلویزیون ناگهان ظاهر می‌شود.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

درباره خانه های هوشمند سال 2020 ازنظر شرکت پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک نمایشگاهی از آینده نه چندان دور خانه‌های هوشمند به نمایش گذاشت

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114