مقایسه کالا
loading

رونمایی پاناسونیک، از دوربین PTZ با کیفیت فول اچ دی به نام AW-HE42

اخبار پاناسونیک

رونمایی پاناسونیک، از دوربین PTZ با کیفیت فول اچ دی به نام AW-HE42

رونمایی پاناسونیک، از دوربین PTZ با کیفیت فول اچ دی به نام  AW-HE42

کمپانی  FZE، نمایندگی محصولات دیجیتالی پاناسونیک در شرق میانه، به تازگی از جدیدترین دوربین فول اچ دی با نام AW-HE42 رونمایی کرده است. این دوربین، طیف گسترده ای از رابط ها از جمله قفل 3G-SDI / HDMI / IP / Gen را شامل می شود. این محصول جدید، پیشرفت قابل توجهی را در صنعت لنز، فرآیند تثبیت و رابط ها در مقایسه با نمونه های قبلی داشته است. دوربین AW-HE42، هم اکنون در خاورمیانه و آفریقا قابل خریداری است.

این دوربین روبوتیک، برای تولید فیلم هایی با کیفیت بالا طراحی شده و حرکات هوشمندانه دقیقی را به نمایش می گذارد. همچنین می توان برای تولید فیلم های از راه دور و برنامه های پیچیده تر و عکاسی از آن استفاده کرد. دوربین AW-HE42، دارای یک پایه چرخان بوده و مجهز به 3G-SDI و انواع اتصالات خروجی دیگر می باشد. چهار نوع رابط خروجی از عکاسی در مقیاس های بزرگ با این دوربین پشتیبانی می شوند.

"یاساهو یاماساکی"، مدیر بخش ارتباطات و راه حل های سیستماتیک کمپانی FZE اظهار داشت:"همانطور که ده سال پیش با ارائه دوربین های PTZ توانستیم رهبری بازارهای دیجتال را با افتخار در دست بگیریم، امروز اعلام میکنم که این افتخار ادامه دارد و دوربین های جدید و بهبود یافته AW-HE42 را ارائه می دهیم. این محصول، بسته بندی منحصر به فردی دارد و در سالن های آمفی تئاتر و همایش، برای ضبط تصاویر با کیفیت FULL HD مورد استفاده قرار می گیرد.

وی همچنین افزود: پاناسونیک "با راه اندازی نصب جدید دوربین روبوتیک AW-HE42، متعهد شده که بتواند همه نیازهای کاربران را برآورده سازد و دنباله رو عملکردهای آسان با خط متنوعی از پیشرفت های رو به جلو باشد."

این دوربین با داشتن رابط خروجی FHD 1080 / 60p ، 50p * 1 FHD، زاویه دید افقی و گسترده 65.1 درجه ای به همراه بزرگنمایی نوری تقریبا 20 برابر و نیز قابلیت 30x i.Zoom ارائه می دهد. علاوه بر این، AW-HE42 مجهز به یک سنسور FHD MOS و رابط های خروجی 3G-SDI ، HDMI ، IPو نیز قفل Gen است.

دوربین AW-HE42، مجهز به تثبیت کننده نوری OIS می باشد که تضمین می کند ارتعاشات سطوح نصب شده در اثر باز و بسته شدن درب ها، سیستم های صوتی و سایر تجهیزت نصب شده به طور خودکار اصلاح شوند.

امسال پاناسونیک، قرار است دهمین سالگرد دوربین های PTZ خود را جشن میگیرد. از دوربین های جعبه ای سنتی در سال 1999 گرفته تا دوربین های PTZ در سال 2019. این سالگرد، نشانه ای از تحول نوستالژیک به سمت فناوری است که هنوز استارت نخورده است.

 

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!