مقایسه کالا

سیستم های کنترل ایمنی رباتیک پاناسونیک در نمایشگاه بین المللی 2019 توکیو

سیستم های کنترل ایمنی رباتیک پاناسونیک در نمایشگاه بین المللی 2019 توکیو

سیستم های کنترل ایمنی که برای حرکت رباتیک طراحی شده اند دارای مجوز استاندارد بین المللی می باشند.

اوزاکا ، ژاپن - در 12 سپتامبر 2019 ، شرکت پاناسونیک گواهینامه استاندارد ایمنی بین المللی IEC 62061 را به خاطر سیستم کنترل ایمنی خود که برای حرکت روبات ها طراحی شده است (حرکت اشخاص با استفاده از فناوری روباتیک) کسب کرده استپ این استاندارد برای روبات های مراقبت از اشخاص کاربردی است. این گواهینامه به این معنی است که سازمان تضمین کیفیت ژاپن (JQA) تشخیص داده است که سیستم کنترل ایمنی پاناسونیک برای روباتهای مراقبت شخصی با استاندارد IEC 62061 مطابقت دارد - "ایمنی ماشین آلات - ایمنی عملکردی سیستمهای الکتریکی ، و سیستم های الکترونیکی قابل برنامه ریزی مرتبط با ایمنی".

سیستم کنترل ایمنی برای حرکت ربات ها از برخورد جلوگیری می کند، دارای نمایشگر سرعت ربات و دارای حسگر تشخیص نقص عملکرد است که این فناوری را به عنوان یک فناوری قابل اطمینان برای افراد تعریف می کند.

استاندارد بین المللی ISO 13482  روبات ها و دستگاه های روباتیک - توسط سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) در فوریه سال 2014 توسط سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) به عنوان استاندارد بین المللی برای ایمنی ربات های مراقبت شخصی صادر شد. پاناسونیک پس از دریافت گواهینامه شخص ثالث برای سیستم کنترل ایمنی خود ، تلاش خواهد کرد تا چنین فناوری هایی را در جامعه پیاده سازی کرده و به ایجاد سبک زندگی ای ایمن و راحت به وسیله ی روبات های مراقبت شخصی کمک می کند.

حرکت روباتیک پاناسونیک در نمایشگاه بین المللی ربات 2019 ، یک نمایشگاه بزرگ تجارت روباتیک که از 18 تا 21 دسامبر سال 2019 در نمایشگاه بزرگ بین المللی توکیو برگزار می شود ، به نمایش گذاشته شد.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

نمایش محصولات جدید پاناسونیک در نمایشگاه IFA2015

شرکت پاناسونیک باشعار (( یک زندگی بهتر، داشتن جهانی بهتر ))در "IFA 2015" محصولات خودرابه نمایش گذاشت.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شرکت پاناسونیک ازدوربین4K درنمایشگاه SET EXPO 2015 رونمایی کرد

شرکت پاناسونیک ازدوربین4K درنمایشگاهSET EXPO 2015 رونمایی کرد.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی مراقبت های خانگی وتوان بخشی تحت عنوان H-C-R2015

شرکت پاناسونیک باهدف معرفی راه حل ها درزمینه" مراقبت های پیشرفته وشیوه زندگی بهتر در آینده" درنمایشگاه "H-C-R2015"شرکت کرد.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

رونمایی پاناسونیک از ربات Tomato-picking و Parallel Link در نمایشگاه بین المللی رباتیک 2015

در این نمایشگاه شرکت پاناسونیک دستاورد های رباتیک خود را درمعرض نمایش قرارداد. دراین نمایشگاه از ربات هایی رونمایی شد که نقش بزرگی را در صنعت می توانند ایفا کنند.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شرکت پاناسونیک در نمایشگاه CES 2016

شرکت پاناسونیک دستاورد های خود را برای ارائه راه حل های مختلف در زمینه دستگاههای الکترونیکی مصرفی خودرو وفن استفاده از دستگاههای الکترونیکی وخودکار در هوانوردی ونجوم را در نمایشگاه CES

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114