مقایسه کالا

پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح توقع بشر

پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح توقع بشر

 

این روزها با این سطح از پیشرفت تکنولوژی، توقع مشتریان از شرکت های سازنده اینگونه وسایل بالا رفته. حتی تجربه های جذابی که بشر تا به امروز داشته باعث عادی شدن بسیاری از اختراعات گشته، به گونه ای که رشد تکنولوژی در بعضی شاخه‌ها گویی بخشی از روال طبیعی زندگی است که منتظرش بودیم. از این رو ،کار شرکتهایی چون پاناسونیک که مدت زیادی است خدمات مرتبط با تکنولوژی به مردم عرضه می کنند خیلی سخت شده؛ این شرکت ها برای انکه بتوانند مردم را دوباره متعجب سازند باید سخت تلاش کنند و از علم و خلاقیت افرادی ماهر کمک بگیرند.
 

افزایش رقابت بین شرکت های تکنولوژی
 

امروز رقابت بر سر درگیر کردن مشتری است؛ اینکه مشتری آنقدر به محصولی مشتاق شود که بیشتر وقتش را با آن بگذراند و درگیر آن باشد، اینکه آنقدر یک سایت جذاب باشد که کاربر را مدت زیادی در خودش مشغول نگهدارد و بسیاری موارد دیگر. به همین دلیل است که ما هر هفته یک خبر جدید در سایت قرار می دهیم، وبلاگمان را روزانه آپدیت می کنیم و در شبکه های اجتماعی هم فعالیم.
 

اپلیکیشن جدید، جادویی بزرگ
 

حتما شما هم شاهد تلویزیون های بزرگ پاناسونیک در پارک های بزرگ، استادیوم ها و سِن کنسرت ها بوده اید. این تلویزیون ها مخصوصا در زمان پخش بازی های المپیک مخاطبان بسیاری را به پارک ها و استادیوم ها کشانده اند. این دست تجربیات را نمی توان در خانه هم داشت؛ امکان تماشای بازی جام جهانی از تلویزیونی به این بزرگی و با این وضوح در خانه در حالت معمول امکان پذیر نیست. اما پاناسونیک در این اپلیکیشن موبایلی خود از فناوری skybox استفاده کرده، در نتیجه تمام تصاویر نمایشی این اپلیکیشن در گوشی موبایل بزرگتر از آنچه هستند دیده می شوند و حس بهتری را به کاربر منتقل می کنند. این اپلیکیشن می تواند با مخابره اطلاعات بین شرکت و کاربر، به ایشان در برقراری ارتباط کمک کنند؛ به این ترتیب در هر لحظه اطلاعات مورد نظر به صدها مشتری ارسال می شود. از طرف دیگر با ارسال اطلاعاتی از گوشی کاربر به شرکت سازنده اپلیکیشن، میزان درگیر شدن کاربر با پیام های ارسالی تجزیه و تحلیل می شوند. از نتایج این آنالیزها می توان به میزان جذابیت هر مورد برای کاربر  پی برد و از آن در جهت ارتقای محصول استفاده برد.
 

موارد استفاده
 

در یک استادیوم، تماشاچیان با استفاده از اپلیکیشنی که شرکت پاناسونیک ابداع کرده قادرند بورد نتایج استادیوم را بر روی گوشی خود مشاهده کرده و در عین حال شاهد عینی بازی باشند. به کمک همین اپلیکیشن، بازدیدکنندگان موزه می توانند با گرفتن عکس از یک تابلو، تمام مشخصات مربوط به آن را به زبان مادری خود بر روی گوشی‌شان مشاهده کنند. سایر موارد استفاده از این اپلیکیشن بسیار است؛ اما آنچه در این میان پاناسونیک را از سایر رقبا متمایز می سازد استفاده از فناوری skybox است که باعث شده تصاویر از آنچه در حالت معمولی در صفحه موبایل دیده می شوند بزرگتر به نظر برسند.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!