مقایسه کالا

پاناسونیک از تغییراتی در نوع و اسم شرکت خبر داد

پاناسونیک از تغییراتی در نوع و اسم شرکت خبر داد

پاناسونیک از تغییراتی در نوع و اسم شرکت خبر داد

در تاریخ سوم اردیبهشت ماه 1398 شرکت ژاپنی پاناسونیک اعلام کرد که از یک «شرکت سهامی» به یک «شرکت با مسئولیت محدود» تغییر خواهد کرد و در همین زمان تصمیم دارد نامش را به «Panasonic Equity Management Japan G.K.» تغییر دهد. G.K. - که در انتهای نام جدید پاناسونیک مشاهده می شود - مخفف عبارت Godo Kaisha به معنی شرکت سهامی است و منظور از Equity Management این است که مسئولیت امور و تصمیم گیری ها بر عهده هیأت مدیره شرکت خواهد بود که همگی از حق رأی مساوی در تصمیم گیری ها برخوردارند.

هدف از این تغییرات چیست؟

با توجه به توسعه این شرکت، برای تأمین بودجه مورد نیازش باید تصمیمات لازم را سریع تر اتخاذ کند و لذا ترجیح داد تا از یک شرکت با مسئولیت محدود (Ltd) به یک شرکت سهامی (LLC) تبدیل شود. این تغییرات قرار است در دهم خرداد ماه اعمال شوند و طبق گفته های هیأت مدیره این شرکت، تغییرات یاد شده هیچ گونه تأثیری بر روی عملکرد پاناسونیک نخواهند داشت و شرکت همچنان گذشته به تولید محصولات الکتریکی می پردازد.

جمع بندی

بنابراین شرکت پاناسونیک به نمایندگی آقای Hirokazu Umeda ظرف یک ماه آینده نامش را بهPanasonic Equity Management Japan Co., Ltd. یا PEMJ تغییر می‌دهد. این شرکت در حال حاضر 10 میلیون یِن سرمایه داشته و خط مشی خود را بر سرمایه گذاری و مدیریت بازگشت سرمایه قرار داده است.  

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!