مقایسه کالا

تلویزیون واقعیت مجازی پاناسونیک

تلویزیون واقعیت مجازی پاناسونیک

 تلویزیون واقعیت مجازی پاناسونیک در شهر توکیو به نمایش گذاشته خواهد شد
 

شرکت پاناسونیک به تازگی محصول جدیدی تولید کرده که در روز شنبه 7 اردیبهشت 98 به نمایش درخواهد آمد. تلویزیون سه بعدی مجازی VIRTUAL STAGE MIERVA بیننده را در یک محیط شبیه‌سازی شده قرار می‌دهد و در دو نوع متفاوت «حبابی» و «viewing-experience» تولید شده‌‍است. ازآنجاکه این محصول منحنی است و منظره بسیار وسیعی را پیش‌روی بیننده قرار می‌دهد به فضای بزرگی نیاز دارد.
 

نوع حبابی VIRTUAL STAGE MIERVA
 

صفحه نمایش نوع حبابی VIRTUAL STAGE MIERVA در واقع به صورت بخشی از یک حباب است که تماشاچیان در مقابل آن قرار خواهند گرفت. ارتفاع این حباب 260 سانتی‌متر است؛ بنابراین ارتفاع مورد نیاز برای استفاده از این محصول پاناسونیک در فضای داخلی ساختمان‌ها در حد حداقل ارتفاع مورد نیاز برای یک سقف است. در این محصول از دو پروژکتور بسیار قوی استفاده شده تا بتواند هم دید افقی به بیننده بدهد و هم دید عمودی. در واقع می‌توان گفت تماشاچی داخل آن یک دید نسبتا 180 درجه‌ای دارد؛ یعنی به اندازه دید چشم انسان. از این محصول جدید پاناسونیک می‌توان در نمایش‌ها و مراسم مهم استفاده کرد.
 

نوع دید منظره ای VIRTUAL STAGE MIERVA
 

این محیط شبیه‌ساز به شکل پل رنگین‌کمان ساخته‌شده و تصاویری را به نمایش در می‌آورد که دائما در حال تغییرند. در این محصول از چهار پروژکتور پرقدرت و لنزهایی با کانون فوق‌کوتاه (ultra-short) استفاده شده تا به‌جای بزرگ کردن تصاویر، آن‌ها را کوچک کرده و منظره وسیع‌تری را به دید بیننده برساند. از طرفی، برای اینکه تصاویر به واقعیت نزدیک‌تر باشند، افکت‌های دستگاه های نوری را سینک کرده و تصاویر دینامیکی درحال‌ حرکت تولید می کند. این محصول به کمک افزونه های کاربردی دیگری می‌تواند مناظر واقعی را در لحظه شبیه‌سازی کند و آن‌ها را به‌صورت سه‌بعدی به نمایش بگذارد. در سایر تلویزیون ها و نمایشگرهای سه بعدی، بیننده باید از عینک های مخصوصی برای دیدن تصاویر سه‌بعدی در یک محیط شبیه‌سازی شده استفاده کند؛ در حالی که با وجود محصول VIRTUAL STAGE MIERVA شما می توانید این تجربه را با افراد فامیل و دوستانتان شریک شوید و همگی در کنار هم، یک صحنه سه‌بعدی را مشاهده کنید. به‌خصوص‌که این صحنه سه‌بعدی می‌تواند تصاویری از اماکن عمومی باشد که در همان لحظه در حال وقوع‌اند. پاناسونیک قصد دارد امکانات VIRTUAL STAGE MIERVA را توسعه دهد و رضایت صد در صدی مشتریانش را جلب کند تاجایی‌که بتوان از این محصول برای مشاهده تمام قسمت‌های شهر، ادارات و سایر ساختمان‌های غیرمسکونی استفاده کرد.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

نرم افزار برنامه ریزی دستگاه های سانترال پاناسونیک

نرم افزار برنامه ریزی دستگاه های سانترال پاناسونیک به ورژن UPCMC v7.7.1.0_R2 ارتقاء یافت.

اخبار ایده آل گستر واحد خبر ایده آل 1114

عقد قرارداد نصب مرکز تلفن سانترال پاناسونیک با شرکت پل فیلم

عقد قرارداد فروش و نصب سیستم تلفن سانترال پاناسونیک با شرکت پل فیلم

اخبار ایده آل گستر واحد خبر ایده آل 1114