مقایسه کالا

حضور پاناسونیک در نمایشگاه ITS کنگره جهانی 2017 مونترال

حضور پاناسونیک در نمایشگاه ITS کنگره جهانی 2017 مونترال

معرفی طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری ITS از زیرساخت های حمل و نقل به ترمینال های خودرو

اوساکا، ژاپن - شرکت پاناسونیک امروز اعلام کرد که این نمایشگاه در کنگره جهانی ITS 2017 ،از 29 اکتبر تا 2 نوامبر 2017 در کانال مونترال در کانادا برگزار می شود.

 کنگره جهانی آی تی اس یک کنفرانس بین المللی است که توسط سازمان های آی تی اسکه سه منطقه را در جهان نمایندگی می کنند و با حضور دانشمندان، کارشناسان صنعت و دانشگاهی رهبران این کنفرانس یک انجمن برای تبادل اطلاعات از دیدگاه های مختلف از قبیل توسعه فناوری، سیاست ها و روند بازار است، با هدف ایجاد فرصت های تجاری جدید و راه حل مشکلات ترافیکی از طریق گسترش آی تی سی(سیستم های حمل و نقل هوشمند).

گروه پاناسونیک در حال حاضر بر روی طیف گسترده ای از زمینه های کسب و کار ITS، از زیرساخت های حمل و نقل به ترمینال های وسیله نقلیه کار می کنند.

غرفه پاناسونیک فن آوری های مهم را معرفی می کند که برای رسیدن به شهر آرمانی هوشمند شرکت و تحرک بهتر ضروری است. علاوه بر تلاش های این شرکت برای از بین بردن تمام تصادفات و راه حل هایی برای حل مسدود شدن ترافیک، که بخشی از توافق جهانی دیدگاه آی تی اس است، این غرفه، فناوری های ارتباطی مختلف و راه حل های امنیتی ارتباطی را نشان می دهد که به عنوان پایه ای برای دسترسی به تحرک راحت و وسایل نقلیه متصل است.

ایده های ارائه شده در این رویداد توسط پاناسونیک:

سیستم امنیتی سایبر برای خودرو: راه حل برای دستیابی به امنیت در طول حیات چرخه خودرو

واحد کنترل Telematic و ماژول آنتن هوشمند: ماژول یکپارچه آنتن با سازگاری آنتن سبک، واحدهای ارتباطی وسیله نقلیه و خدمات مختلف بی سیم

 

سیستم ارتباطی DSRC V2X: دموی نمایشگاه تجهیزات و برنامه خودروی وسیله نقلیه به خودرو / جاده به وسیله نقلیه(V2X)اتصال میلیمتر موج برای به اشتراک گذاری سنسور در تقاطعات  به سوی 5G: ایمن رانندگی با استفاده از موج رادار با وضوح میلی متر که در زمان واقعی متصل است.

 

فناوری ارتباطات وسیله نقلیه تا پیاده رو: سیستم ارتباطی وسیله نقلیه به پیاده رو که از حوادث عابر پیاده جلوگیری می کند با اطلاع از اطلاعات عابر پیاده و رانندگان.

 

تشخیص رانندگی اشتباه:  دوربینPTZکه به منظور جلوگیری از حوادث بزرگ با تشخیص خودکار وسایل نقلیه رانندگی در جهت اشتباه و جلوگیری از استفاده از وسایل نقلیه با استفاده از تحلیل تصویر میپردازد.

سیستم مدیریت ناوگان: یک پلت فرم سرویس که به مدیریت عملیات کمک می کند و از رانندگی بی خطر خودروهای تجاری با استفاده از داده های بزرگ جمع آوری شده توسط ETC2.0، یک سیستم جمع آوری عوارض الکترونیکی جدید ارائه می دهد.

خیابان هوشمند: پلت فرم سرویس شهری بسیار امن و  راحت و سازگار با محیط زیست با دستگاه های IoT به دست آمده است .
با ما همراه باشید

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!