مقایسه کالا

دوربین پاناسونیک مدل DC-GH5

دوربین پاناسونیک مدل DC-GH5

طراحی لمسی Lumix GH5 مانند یک مخزن برای مقاومت در برابر کاربردهای سنگین در اکثر محیط های سخت ساخته شده است. این ضد یخ زدگی تا 10 درجه است و برای آب بندی و گرد و غبار ساخته شده است، با آب و هوا در هر مفصل، شماره گیری، و دکمه. قاب آلیاژ تیتانیوم آلیاژ منیزیم باعث می شود که وزن سبک وزن، با دوام، و در عین حال بی نظیر باشد.

OLED Live View Finder (LVF) فوق العاده با وضوح فوق العاده با وضوح 3،680 مگاپیکسل نمایشگر زرق و برق دار را فراهم می کند برای طراحی کامل حتی در نور مستقیم خورشید.

بزرگنمایی 0.76 (35mm معادل دوربین)، جزئیات دقیق، تنظیمات و آیکون ها را آسان می کند، با فاصله نقطه ای چشم 21mm بسیار مفید است برای افرادی که عینک می پوشند. و از همه مهمتر، OLED LVF تصاویری را که شما می بینید دقیقا همانطور که آنها را دیدید تضمین می کند.

شما می توانید از چهار فرمت ضبط مانند AVCHD و MP4 برای سهولت پخش، یا MP4 (LPCM) و MOV برای سهولت ویرایش حرفه ای استفاده کنید.

LUMIX GH5 موجی از امواج جدی را با یک سنسور Digital Live MOS با کیفیت بالا ارائه می دهد که 20.3 مگاپیکسلی بزرگ را به ارمغان می آورد که بهترین کیفیت تصویر را در تاریخ LUMIX G به دست می دهد. علاوه بر این، فیلتر پایین گذر را از سنسور حذف کردیم، بنابراین با اطمینان می توانید از عکاسی تیزترین عکس خود، با استفاده از artefact free، با دامنه دینامیکی پیشرفته ترسیم کنید. LUMIX GH5 یک دوربین زیبایی طراحی شده است که توسط پاناسونیک ساخته شده است.

قدرت شگفت انگیز از Body I.s. اصلاح لرزش برای تمام لنزها، از جمله لنزهای کلاسیک که با O.I.S مجهز نیستند، اصلاح می شود.
 

فن آوری DFD خلاقانه Panasonic (Depth From Defocus) بهتر شده است و DFD به LUMIX GH5 اجازه می دهد که حرکت لنز کانونی را با مقایسه مقادیر DoF دو عکس با سرعت فوق العاده بالا محاسبه کند. با ترکیب درایو AF با حداکثر سرعت خواندن 480 فریم در ثانیه می توانید با فوکوس اتوماتیک فوق سریع با سرعت حداکثر 0.05 ثانیه  و 9 فریم در ثانیه عکسبرداری با AFC (12 فریم در ثانیه عکسبرداری با AFS) انجام دهید. یک آشکارساز حرکتی جدید به طور دقیق افراد سریع حرکت را حرکت می دهد و 4K PHOTO / VIDEO و 6K PHOTO را ضبط می کند.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

برگزاری اولین دوره سمینار آموزشی VOIP و ASTERISK

اولین دوره سمینار آموزشی آشنایی با تلفن های نرم افزاری VOIP و برنامه های الستیکس و استریسک در محل شرکت ایده آل گستر، نمایندگی پاناسونیک برگزار گردید.

اخبار ایده آل گستر واحد خبر ایده آل 1114

شش تکنولوژی جدید در خانه، ابتکار نو پاناسونیک

در این نمایشگاه نشان داده شده است که چگونه توسط تکنولوژی های روز دنیا می توانیم خانه خود را واعضای خانواده مان را با هم به اشتراک بگذاریم.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شرکت پاناسونیک در نمایشگاه CES 2016

شرکت پاناسونیک دستاورد های خود را برای ارائه راه حل های مختلف در زمینه دستگاههای الکترونیکی مصرفی خودرو وفن استفاده از دستگاههای الکترونیکی وخودکار در هوانوردی ونجوم را در نمایشگاه CES

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114