مقایسه کالا

پاناسونیک با تلاش های مختلفی سعی در کاهش انتشار گاز CO2 دارد

پاناسونیک با تلاش های مختلفی سعی در کاهش انتشار گاز CO2 دارد

 

پاناسونیک با تلاش های مختلفی سعی در کاهش انتشار گاز CO2 دارد، از جمله در محصولات، فعالیت های تولیدی، لجستیکی و فعالیت های دفتری خود دارد.

پاناسونیک با تلاش های مختلفی سعی در کاهش انتشار گاز CO2 دارد

گرم شدن جهان موضوع مهمی است که بشر با آن روبروست. پاناسونیک در تلاش است میزان گاز CO2 را به دلیل گرم شدن جهان از دو طریق یعنی «محصولات» و «روند تولید» کاهش دهد. به ویژه به این دلیل که محصولات الکتریکی در زمان استفاده نسبت به روند تولید، انرژی بیشتری مصرف می کنند، پاناسونیک در تلاش است به طور فراگیر انتشار گاز CO2 را طی چهار خط مشی «ذخیره انرژی»، «ایجاد انرژی»، «نگهداری انرژی» و «مدیریت انرژی» کاهش دهد.

یک نمونه ویژه از توسعه چنین محصولات ذخیره انرژی ECONAVI است، عملکردی که از فناوری های حسگر استفاده می کند تا مصرف برق اتلافی را مشخص کرده و به طور خودکار الکتریسته را ذخیره کند. محصولات ایجاد انرژی شامل سیستم های تولید برق فتوولتائیک و سیستم های تولید برق سلول سوختی خانگی می شوند و محصولات نگهداری انرژی مانند باتری های لیتیوم یون هستند. در مورد محصولات مدیریت انرژی، ما سیستم ارتباطی ایجاد-نگهداری انرژی را توسعه داده و روانه بازار کرده ایم، که استفاده هوشمند از الکتریسته را از طریق ارتباط یک ژنراتور برق فتوولتائیک با باتری های ذخیره، و HEMS هوشمند، یک سیستم مدیریت انرژی خانگی، فعال می کند.

در مورد فعالیت های «روند تولید»، ما در فعالیت های کارخانه سبز (GF) مشارکت داریم که هدف آن این است که در همه کارخانه های پاناسونیک سراسر جهان تا حد ممکن اثر فعالیت های ما بر محیط زیست به عددی نزدیک به صفر برسد. به عنوان بخشی از این فعالیت ها، ما سیستم های مدیریت انرژی را در حدود 300 کارخانه سراسر جهان معرفی کرده ایم و از طریق پیش بینی شرایط مصرف انرژی و نتایج حاصل از اقدامات انجام شده در جهت کاهش مصرف، در حال کاهش مصرف انرژی هستیم.

علاوه بر این اقدامات، ما سرسختانه به دنبال کاهش انتشار گاز CO2 از طریق فعالیت های مختلف لجستیکی و دفتری خود به همراه شرکایمان می باشیم.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!