مقایسه کالا

کارایی ربات HOSPI پاناسونیک

کارایی ربات HOSPI پاناسونیک

 

به تازگی،شرکت پاناسونیک در تاریخ 25 تا 29 دی ماه ، کارایی ربات «(HOSPI(R» را به صورت آزمایشی در هتل «ANA Crowne Plaza Narita» و فرودگاه بین المللی «Narita» واقع در ژاپن مورد ارزیابی قرار داد.حال میخواهیم به معرفی ربات HOSPI بپردازیم،در ادامه بخوانید...

 

«(HOSPI(R» رباتی است که می تواند کالاها را به صورت خودکار و بدون دخالت انسان ودست  حمل کرده و به دست افراد مربوطه  برساند. ربات ذکر شده، بر اساس اطلاعات نقشه از پیش برنامه نویسی شده و همچنین به کارگیری سنسورهای با کارایی بالا و الگوریتم های پیشرفته جلوگیری از تصادف، از محیط پیرامون خود آگاه بوده و کالاها را به صورت ایمن، با کارایی بالا و بدون برخورد با عابران و اشیاء، به هدف می رساند.بر خلاف سرویس های تحویل کالایی که امروزه مرسوم است، استفاده از «(HOSPI(R» نیاز به هیچ گونه ابزاری برای نصب روی دیوار و یا کف نخواهد داشت و بنابراین با هزینه های اجرایی کمتری قابل بهره برداری خواهد بود.بر همین اساس، هم اکنون از ربات «(HOSPI(R» در چهار بیمارستان برای تحویل دارو و نمونه های آزمایش استفاده می شودهمچنین از این ربات میتوان در مصارف کاربردی بسیار بالایی استفاده کرد..

در آزمایش ربات پاناسونیک بایستی ظروف غذای موجود در سالن انتظار فرودگاه را جمع آوری کرده و در لابی هتل سرویس نوشیدنی ارائه کند و همچنین مسیر اتوبوس و ساعت رسیدن آن را اعلام کند. ژاپنی ها قصد دارند با آزمایش های پیش رو به چگونگی کارایی «(HOSPI(R» در دیگر سرویس های تحویل کالا پی برده و به توسعه تجاری ربات خود سرعت ببخشند.

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!