مقایسه کالا

درباره خانه های هوشمند سال 2020 ازنظر شرکت پاناسونیک

درباره خانه های هوشمند سال 2020 ازنظر شرکت پاناسونیک

از آنجایی که شرکت پاناسونیک گام های زیادی در زمینه جدیدترین تکنولوژی برداشته،طراحی خانه هوشمند نیز ازاهداف نه چندان دور آن می باشد.تاانتها با دستاوردهای پاناسونیک همراه باشید...

کمپانی پاناسونیک نمایشگاهی از آینده نه چندان دور خانه‌های هوشمند به نمایش گذاشت. نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020  بخشی از طرح کسب و کار جامع پاناسونیک به موجب حفظ  موقعیت خود در بازار لوازم الکترونیکی است. این درحالی است که پاناسونیک همه تلاش خود را می کند تا به سمت بازار business-to-business برود. نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 در ساختمان مرکزی پاناسونیک واقع در شهر توکیو از هفته گذشته درهای خود را به ‌صورت رایگان به روی بازدیدکنندگان باز کرده‌ است.
 

 
پاناسونیک در نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 دیدگاه خود در مورد زندگی بشر در سال 2020 این‌گونه بیان می‌کند "زندگی بهتر، دنیای بهتر" . موضوع اصلی نمایشگاه  در مورد ادغام و اتصال  همه چیز با یکدیگر است. "مدیریت سبک زندگی" مفهوم ارائه شده توسط نمایشگاه است، که با بهره گیری از فن آوری ابر متمرکز صوتی، تصویری و سیستمهای مدیریت انرژی در خانه های هوشمند تحقق می یابد. در واقع تجهیزات موجود در این نمایشگاه  یک گام فراتر از  تمام تجهیزات خانه های هوشمند امروزی است، و آنچه از این نمایشگاه انتظار می رود ترکیب کردن تمام  سیستم‌ های کارآمد امروزی برای ساخت  خانه‌های ایده آل آینده است.

در ادامه شایان ذکر است که:نمایشگاه از سه بخش تشکیل‌ شده است که بخش اول آن به معرفی سیستم امنیتی، قفل‌های هوشمند و سرویس‌های اجتماعی دیجیتال پرداخته است.

 


بخش دوم: شامل محل زندگی کردن، میز ناهارخوری، آشپزخانه و دفتر خصوصی کار است. در این بخش از نمایشگاه یک نمایشگر هوشمند وجود دارد که دارای گزینه‌ها و منوهای مختلف است، مانند "آشپزخانه حرفه‌ای من"

 آخرین بخش هم شامل حمام، دستشویی و اتاق‌خواب است که در آن از ایده‌های تقریباً نوآور نه استفاده ‌شده است.
 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!