مقایسه کالا

درباره طراحی خانه های هوشمند به سبک پاناسونیک

درباره طراحی خانه های هوشمند به سبک پاناسونیک


در نمایشگاه فناوری CEATEC سال 2016 شرکت پاناسونیک اقدام به رونمایی از نمونه آزمایشی یک خانه هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا با امکانات خارق العاده برای علاقه مندان کرد. به گزارش خبرگزاری مهر در این خانه همه لوازم به واسطه اتصال به درگاه جهانی اینترنت و نیز شبکه های اطلاع رسانی، تمامی کارهای خود را انجام خواهند داد.

به عنوان مثال باید ذکرکرد: قفسه های آشپزخانه در خانه هوشمند موصوف مجهز به نمایشگرهای شفاف جهت نمایش دقیق محتویات خواهد بود و جالب آنجا است که این نمایشگرها امکان تبدیل شدن به تلویزیون های فوق دقیق را دارند. از دیگر امکانات این خانه هوشمند، لوازم آشپزی بخصوصی تحت عنوان Flat Cooker است که به واسطه آن، غذای افراد بر روی همان میز شام و در داخل بشقاب هر فرد طبخ و آماده خواهد شد بصورتی که درست همان لحظه که پوشش فلزی بشقاب ها با میز تماس پیدا کند، محتویات آن شروع به گرم شدن کرده ولی جالب توجه است که بدانید،خود بشقاب داغ نمی شود و دمای آن در حد دمای محیط اتاق باقی خواهد ماند تا فرد استفاده کننده بتواند بلافاصله شروع به خوردن غذای طبخ شده کند.

درادامه شایان ذکراست که : شیشه های هوشمند این خانه ها می توانند دما ورطوبت هر قسمت خانه را در شرایط مطلوب حفظ کنند.ارزش خانه های هوشمند در بازار سال های آینده دو برابر پیش بینی شده بصورتی که از 46 میلیارد دلار در سال 2015 به 120 میلیارد دلار تا سال 2022 انتظار افزایش قیمت بر آورده شده است.

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!