مقایسه کالا

پروژه جدید پاناسونیک تحت عنوان (ژاپن زیبا به سمت 2020)

پروژه جدید پاناسونیک تحت عنوان (ژاپن زیبا به سمت 2020)


"ژاپن زیبا به سمت 2020" تصاویر ویدئویی 4Kاز جوانان و زیبایی های ژاپن است که برای برگزاری مسابقات 2020 توکیو آماده می شوند. دور ازذهن نیست که شما ممکن است زیبایی های واقعی تصاویر تمرین ورزشکاران جوان را برای بازی های المپیک 2020 توکیو و زیبایی های طبیعی مکان هایی که آنها در آن تمرین می کنند را هرگز ندیده باشید و مطمئناً جزئیات فوق العاده زیبای این تصاویر را آنگونه که تلویزیون های 4K پاناسونیک نمایش می دهند، نخواهید دید ودرحقیقت این4 تلویزیون ها نتوانند به راحتی حق مطلب را  بجا آورند."ژاپن زیبا به سمت 2020" یک پروژه ی شش ساله است که در ماه سپتامبر 2014 توسط پاناسونیک راه اندازی شده است.

پاناسونیک بازی های المپیک 2020 توکیو را بازی هایی برای تمام ژاپن می بیند. فیلم های تولید شده در این پروژه نه تنها ورزشکاران جوانی را که امیدوار به شرکت در بازی های المپیک 2020 توکیو هستند را نشان می دهد بلکه اهمیت روح مبارزه، شکوه دنبال کردن یک رویای باور نکردنی و زیبایی های طبیعی مناظر ژاپن را به خوبی به نمایش در خواهد آورد.

شایان ذکر است که:فیلم تولید شده برای این پروژه سرانجام  تمام ژاپن را پوشش خواهد داد. "ژاپن زیبا به سمت 2020" تصاویر ویدئویی 4K از جوانان و زیبایی های ژاپن است که برای برگزاری مسابقات 2020 توکیو آماده می شوند.

سری کامل این فیلم ها در 48 استان ژاپن تصویر برداری خواهد شد. در حال حاضر داستان با تیم قایقرانی در شیگا و باشگاه تیراندازی با کمان در نارا در حال پیگیری است،درادامه باید خاطر نشان کرد که :اپلیکیشن "ژاپن زیبا" در تلویزیون هایی AX900 ویرای 4K از پیش نصب شده است و زمانی که تلویزیون به اینترنت متصل می شود این اپلیکیشن مشاهده و لذت بردن از تصاویر ویدئویی "ژاپن زیبا به سمت 2020" را در صفحه نمایش بزرگ با کیفیت فوق العاده بالا 4K را برای شما فراهم خواهدساخت.


 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!