مقایسه کالا

آینه ای که قادر به تشخیص نواقص صورت شما می باشد

آینه ای که قادر به تشخیص نواقص صورت شما می باشد

این آینه بر خلاف سایر آینه‌های هوشمند که در واقع مرکز نمایش NOTIFICATION همچون آب و هوا، ملاقات های هفتگی، اخبار و غیره هستند، پاناسونیک از راهکار جدیدی استفاده کرده است.آینه هوشمند شرکت پاناسونیک در واقع می‌تواند نواقص یا کاستی های شما را شناسایی کند.

قابل ذکراست که: منظور از نواقص این نیست که این آینه می‌تواند بگوید که شما تنبل یا خودخواه یازشت هستید. بلکه منظور نواقصی است که در صورت شما وجود دارد(اعم ازجای جوش –لک –چین وچروک) به این ترتیب اگر در حال آرایش کردن باشید، این آینه می تواند به شما بگوید که باید چه کارهای دیگری روی صورتتان انجام دهید تا این نواقص را پوشش دهید. این آینه نواقص صورت شما را شناسایی می کند

شایان ذکراست  که:علاوه بر شناسایی نواقص و ارایه راهکار، این آینه به یک پرینتر کوچک نیز مجهز است که می‌تواند یک کرم ترکیبی شامل زیرسازی و کانسیلر را پرینت کند تا به شما برای پوشاندن آن معایب کمک کرده باشد.

​البته این فرآیندها حداقل در مقطع فعلی، با سرعت اتفاق نمی افتند. برای مثال پرینتر مخصوص این آینه برای تولید کردن مواد مورد نیاز دست کم به چند دقیقه زمان نیاز دارد. به این ترتیب با توجه به زمان بر بودن این فرآیند نمی توان از این محصول جدید در صنعت فشن استفاده کرد و به نظر می‌رسد که پاناسونیک باید فروشگاه های لوازم آرایش، کلینیک‌های پوست و بیمارستان ها را به عنوان بازار هدف محصول جدید خود در نظر بگیرد،البته که باتوجه به مهارت های گسترده شرکت پاناسونیک،این امکان نیز از شرکت پاناسونیک بعید نمی باشد.


 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!