مقایسه کالا

6راه حل کارشناسی شده ما که به شما در مذاکراتCES2016 کمک خواهد کرد

6راه حل کارشناسی شده ما که به شما در مذاکراتCES2016 کمک خواهد کرد

امسال،غرفه ما(پاناسونیک) به منظور این طراحی شده که نمایشگاه تجاری نباشد و بیشتر شبیه به جهان واقعی که ما در آن زندگی می کنیم باشد و ما در پاناسونیک از شما می خواهیم درکنارصحنه رونمایی از تمام نوآوری های ما حضور داشته باشید.مامی خواهیم یک کارگروه تیمی را باهم آغاز که این تیم متشکل از تیم کارشناسان تکنولوژی پیشرواست  به شما، که چشم انداز آن را از قبل نداشته اید.این تاثیرگذاران صنعت ،نمایش زنده از محصولات  را در نمایشگاه SEC به نمایش خواهند گذاشت از طریق فیلم ها وپست های اجتماعی برای یک هدف:"برای پیداکردن تکنولوژی باور نکردنی که میتواند جهان را به مکانی مناسبتر برای زندگی تبدیل کند." برای قرن ها،شرکت پاناسونیک به منظور عملی کردن هدف خود تحت عنوان"بهترساختن زندگی وجهان خود"تلاش های بیشماری کرده است.


ملاقات باکارشناسان
Beth Blecherman  -بنیان گذار سایت  TechMamas.com  می باشد(وب لاگ تکنولوژی که اخیرا برای خانواده هایی که به Top 100 Websites for Women   نامگذاری شده اند). تجربیات چندین ساله او ،به او اجازه سخنرانی در UC Berkeley , BlogHer وSXSW   را داد.تخصص  Beth's  درتکنولوژی دوستدار خانواده  راه حل کلیدی در CES2016  می باشد.پیرو نظرات او در مورد تکنولوژی های هوشمند سرگرم کنده وتکنولوژی گسترش یافته برای آینده باشید.

Andru  - مدیر عامل شرکت Gear Live و Gadget VJ می باشد،او یک متخصص برجسته در ابزارهای هوشمند و لوازم الکترونیکی مصرفی می باشد.او نام گذاری شده است به نام  یکی از تاپ ترین  25 نوآوران سیاتل و در نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال برجسته شده بود. پیرو نظرات Andru برای به روز کردن تکنولوژی هایی که منجر به ساخت شهر هوشمند واقعی می شود،باشید.

Bryan Elliott  - خالق، مدیر و مجری در Behind The Brand می باشد، که Behind The Brand سری وب است که  این امکان را فراهم میکند که  از راه دور به کارآفرینان و کسب و کار خود را نظارت کنید.پیرو Bryan برای به روز رسانی در تکنولوژی تصویربرداری با کیفیت بالا در نمایشگاه CES باشید.او  داغترین  دنده پاناسونیک4K را برای سازندگان محتوا، شبکه، استادیوم وغیره را به نمایش خواهد گذاشت.

Suzanne Kantra - یک متخصص تکنولوژی مصرف کننده در جستجوی زندگی در حال تاثیرگرفتن از تغییرات  تکنولوژی می باشد.سابق بر این، ویرایشگر تکنولوژی در علم و در حال حاضر محبوب بنیانگذار Techlicious، Suzanne به انقلاب فن آوری مربوط به 20 سال گذشته کمک کرده است. Suzanne متمرکز خواهد شد  بر روی فن آوری هوشمند خرده فروشی با تاکید بر زیبایی و نظافت در  CES. پیرو Suzanne  باشید  در موردچشم انداز خرده فروشی در حال تحول.

Vincent Nguyen  - ویرایشگر کل قوا و از بنیانگذاران SLASHGEAR برای دهه گذشته  بوده است.او به جهان سفرکرده است تا شی بزرگ بعدی را جست وجوکند،ودیگر کارهایی نظیر: تست کردن جدید ترین گوشی ها، جدیدترین گوشی ها، تبلت ها،هواپیماهای بدون سرنشین و اسباب بازی در طول راه را انجام خواهد داد. Vincentدرآینده، چگونگی فن آوری هوشمند پاناسونیک  که به مسافران هم در جاده و هم در هوا کمک می کند  را کاووش خواهد کرد.Vincent Nguyen  را پیروی کنید وبه نظرات کارشناسانه او ثابت قدم باشید.

Rose Wetzel - شوق وانگیزه خود را در مورد مبحث سلامتی وتناسب اندام وآگاهی از سلامتی ذهنی در وب لاگ خود به اشتراک گذاشت تحت عنوان Rose Runner Sports. او ورزشکار  حامی ماجراجویی پاناسونیک  در سال جاری نیز بوده است. پیرو  Rose باشید برای برگزاری تظاهراتی در تمام وسایل سخت، ورزشی ناهموار مانند خود ممکن است نیاز به سرعت با اهداف تناسب اندام خود را در فضای بازداشته باشد درنمایشگاه  CES
 

 

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!