مقایسه کالا

اولین رویدادهای تجربه استفاده از تکنولوژی نور ID تحت عنوان Hikari De Ginbura

اولین رویدادهای تجربه استفاده از تکنولوژی نور ID تحت عنوان Hikari De Ginbura

اولین جشنواره تجریه استفاده از تکنولوزی نور آی دی  " Hikari de Ginbura" که به معنای “قدم زدن از طریق روشن کردن گینزا  “می باشد در گینزا –توکیو در تاریخ 19تا 20دسامبر2015 توسط انجمن خیابان گینزا وشرکت پاناسونیک به صورت مشترک میزبانی شد، بسیاری از افرادی که از گینزا بازدیدکردند از فن آوری های پیشرفته این شرکت بازدید و آنرا تجربه نمودند. به مناسبت  برگزاری جشن کریسمس  ،این تکنولوژی سبب شده است که برای دادن هدیه های درخشان بتوان از آن استفاده کرد تاجلوه زیباتری داشته باشد.

بااستفاده از پلت فرم نورID ، خدماتی فراهم می شود که به ایجاد اطلاعات جزئی از طریق لینک دادن علامت های دیجیتال، بصورت نور و علامت های LED و... منجر می گردد وبا گوشی های هوشمندی این تکتولوژی نورID ازطریق  فناوری ارتباطات نور پاناسونیک توسعه می یابد.
پاناسونیک آغاز به ارائه این سرویس در آوریل 2016 خواهد نمود، اما در دو روز مشخص شده (19 و20دسامبر)اولین رویداد نور ID جهان در خیابان گینزا  ژاپن در توکیو برگزار شد.
دراین جشنواره ،جعبه هدیه های نورانی درنظرگرفته شده که خریداران وتوریست هایی که از شهر گینزا بازدید می کنند ،از طریق گوشی های هوشمند خود که مجهز به سیستم IOS می باشد نرم افزاری را دانلود کرده که موجب می شود جعبه های هدیه درخشان از بابانوئل را سفارش داده و دریافت نمایند ،همچنین این جشنوارده برای به دست آوردن کوپن است که می تواند برای رد و بدل امتیازات مختلف این رویداد را تجربه عملی از فن آوری های پیشرفته پاناسونیک نموده است.

"Light ID"چیست؟
شرکت پاناسونیک تکنولوژی ارتباطی قبلی را کنارگذاشته وتکنولوژی نور ID را گسترش خواهد داد.ID  نور با استفاده از فن آوری ارتباطات قابل مشاهده نور معمولی یک معضل بود. نرخ انتقال بسیار کم بود تقریبا حدود 10+bpsاما با استفاده از یک دوربین نصب شده در گوشی های هوشمند به عنوان یک گیرنده، از سوی دیگر، یک دستگاه ویژه دریافت نور برای ارتباط با سرعت بالا مورد نیاز می باشد، که این مانع از گسترش ارتباطات نور مرئی است.
این فن آوری تازه توسعه یافته ، تنها نیازدارد  کاربران برنامه را در گوشی هوشمندخود دانلودکنند، و همچنین متوجه نرخ انتقال که چند صد برابر بیشتر است باشند(چند کیلوبیت بر ثانیه)
لازم به ذکر است که منبع سیگنال یک LED سفید چشمک زن چند هزار هرتز است و می توان آن را در علامت های دیجیتال به عنوان یک نور پس زمینه و همچنین نور افکن برای آثار هنری در موزه ها و محصولات در فروشگاه ها  نصب وجایگزین کرد. تکنولوژی که به راحتی می تواند با بهترین ظاهر ممکن در محیط در بیاید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه فرمایید:
 

Panasonic Key Technologies: Panasonic Showcases Visible Light ID Technology, Which Only Requires an App Installed Smartphone at CES2015 (Feb 03, 2015)
Smartphone optical data communication technology from Panasonic - Digitized Information, Inc

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!