مقایسه کالا
loading

شش تکنولوژی جدید در خانه، ابتکار نو پاناسونیک

اخبار پاناسونیک

شش تکنولوژی جدید در خانه، ابتکار نو پاناسونیک

شش تکنولوژی جدید در خانه، ابتکار نو پاناسونیک

امروزه شاغل بودن بیشتر افراد خانواده از جمله مادران سبب شده که توجه آنها به امور خانه کمتر شده و باتوجه به  خستگی و استرس های روزانه ناشی از محیط کاری ،توجه به امور خانه کاهش یافته است؛ همچنین باید افزود زندگی روزانه بزرگسالان که مشغول به کار هستند درحال تبدیل شدن به شرایط گیج کننده می باشد چرا که ساعت های طولانی را در اداره ها گذرانده و بعد باید به رفت وآمد در سطح شهر بپردازند. شرکت پاناسونیک در زمینه ایجاد فضای آرام راه حل های بکری را رائه داده تا خانواده ها بتوانند درون خانه برای تمام اعضا فضای آرام فراهم آورند.
درطول هفته زمانی که از محل کارخود به خانه بازگشته اید همیشه به این موضوع فکر می کنید که چه غذایی برای شام طبخ کنید؟ با اینکه یخچال شما پر از مواد اولیه می باشد ولی شما هیچ ایده ای برای انتخاب غذای مناسب جهت پخت ندارید.
شرکت پاناسونیک به شرح جامعی از پروژه های آینده این شرکت در نمایشگاه "Wonder Life-BOX" که  در مرکز توکیو برگزار شده پرداخته است . در این نمایشگاه نشان داده شده است که چگونه توسط تکنولوژی های روز دنیا می توانیم مسئولیت ها و امور خانه خود را با اعضای خانواده مان اشتراک بگذاریم.
شرح شش ابتکارنو شرکت پاناسونیک:

1)    تحویل سریع درآن واحد
این تکنولوژی به شما این اجازه را می دهد که حداکثر زمانی را که دارید برای خرید صرف کنید  و اجناس خریداری شده  شما را به راحتی تحویل داده بگیرید بدون نیاز به اینکه کسی در خانه برای تحویل اجناس حضور داشته باشد .
این تکنولوژی هوشمند تحت عنوان "جعبه تحویل" سبب می شود که دمای مناسب را برای تمامی مواد چه سرد یا منجمد در بازه زمانی از روز و هنگامی که شما بیرون از منزل هستید،فراهم نما ید.
 

 


2)    دستیار دیجیتالی برای کمک درآشپزخانه  
این دستیار دیجیتالی به شما پیشنهاد می دهد که برای وعده شام یا ناهار چه چیزی طبخ کنید،حتی مقدار صحیح مواد قابل استفاده در آنر ا نیز تعیین می کند. ایده های هایی که توسط این دستیار دیجیتالی ارائه می شود می تواند همانند سرو یک وعده غذایی در رستوران باشد.

 

 

 


3)    فناوری Light ID
فناوری Light ID،خرید در شهر آینده
این تکنولوژی باعث آسان شدن خرید شمااز طریق تماس دستی با انتخاب های تصویر در گوشی های هوشمند شما امکان پذیر می باشد.

به راحتی میتوانید اجناس مدنظر خود را جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید و این یک گزینه خوب برای  خرید در زمان استراحت نهار شما می تواند باشد. 

 

 

 


4)    حسگرهای هوشمند ساختمانی خانواده
این حسگرهای هوشمند،توانایی تخمین زدن زمان صحیح  بازگشت اعضای خانواده از محل کار یا مدرسه را داشته و با هریک  از  آنها به صورت فردی(خصوصی) زمانی که آنها خانه هستند ارتباط برقرار می نمایند، همچنین این قابلیت را دارد که محیط  تعاملی خانواده در اتاق نشیمن و همچنین محیط آرامی را به منظور مطالعه کردن مجله یا روزنامه برای اعضای خانواده  با تنظیم نور  فراهم آورد.
علاوه بر اینها ،این شریک می تواند غذای مورد علاقه هر یک از اعضا خانواده را و یا حتی دستورات در مورد پخت کیک تولد که به باعث حمایت و تقویت پیوند خانواده است را برنامه ریزی نماید.

 

 

 

 

 

 


5)    داشتن خواب راحتتر هنگام شب
دراتاق خواب خود بعنوان یک ناظر کیفیت زندگی می توانید از  این تکنولوژی هوشمند استفاده کنید و استرس وارد شده در طول روز را از خود دور سازید تا بتوانید خود را برای یک روز دیگرکاری آماده سازید،حتی می تواند راه حل های ویژه ای را جهت بیدار شدن به شما پیشنهاد دهد(توسط یک موسیقی ملایم یا زنگ آلارم تنظیم شده) همچنین می توانید نورپردازی پیشرفته ای را برای آن در نظر بگیرید.

 

 

 

 

 

 


6)    آیینه دیجتالی   
آیینه دیجیتالی  صورت مجازی می توانید آرایش کنید واگر به دنبال ظاهر متفاوت هستنید برای حضور در محل کار یا هرجای دیگر می توانید از این آیینه دیجیتالی به راحتی بهره ببرید.  قابل ذکر است آیینه دیجیتال به شما کمک می کند که چگونه رنگ های مختلف را برای ظاهری شیک باهم مطابقت دهید و به شما حقایق موجود درمورد تناسب یاعدم تناسب  اندام شما ارائه دهد.

 

 

 

 

 

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!
اخبار مرتبط

اندازه گیری میزان عشق درسردترین روزهای سال

شرکت پاناسونیک در 21 ژانویه 2016 اقدام به انتشار ویدئویی تحت عنوان "LOVE THERMO #WarmUpWithLove" کرد که می تواند تجربیات مربوط به ابراز عشق وعلاقه را در یک روز سرد زمستانی سنجید.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114

شش تکنولوژی جدید در خانه، ابتکار نو پاناسونیک

در این نمایشگاه نشان داده شده است که چگونه توسط تکنولوژی های روز دنیا می توانیم خانه خود را واعضای خانواده مان را با هم به اشتراک بگذاریم.

اخبار پاناسونیک واحد خبر ایده آل 1114