مقایسه کالا

بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی مراقبت های خانگی وتوان بخشی تحت عنوان H-C-R2015

بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی مراقبت های خانگی وتوان بخشی تحت عنوان H-C-R2015

شرکت پاناسونیک که سازگاربامحیط زیست می باشد در بزرگترین نمایشگاه تجهیزات رفاهی واقع در Asiaشرکت کرد،این نمایشگاه از تاریخ 7ام(4شنبه) تا9ام(جمعه) اکتبر توسط شرکت پاناسونیک باهدف معرفی راه حل ها در زمینه" مراقبت های پیشرفته وشیوه زندگی بهتر در آینده" در نمایشگاه واقع در توکیو برگزارشد.
پاناسونیک بافراهم آوردن تجریبات 18ساله خود وهمچنین بهره برداری از آنها درزمینه ((مراقبت از کسب وکار)) تکنولوژی های پیشرفته خود رادرقالب 3راه حل جدید ارائه داد.
1 )توان بخشی/پیشگیری از مراقب 2 ) مراقبت از زوال عقل 3 ) تحرک و همچنین طیف گسترده ای از مراقبت ها و رفاه محصولات تحت مفهوم "راه حل های پیشرفته مراقبت های شرکت پاناسونیک" می باشدکه برای سال 2025 پیش بینی کرد ،تاامکانات وتجهیزات مفید برای مراقبت پرستاران وشیوه زندگی در آینده فراهم آورد.
اکنون به شرح موارد ذکر شده در بالا میپردازیم:
1)توان بخشی/پیشگیری از مراقبت:
شرکت پاناسونیک به معرفی سیستم "اندازه گیری 3D وسیستم آموزشی"برای کمک به مراقبت از پیشگیری وآموزش توان بخشی در خانه سالمندان وامکانات مهدکودک می باشد.
دوربین 3بعدی که "حرکات بدن"را اندازه گیری می کند،یک روش آموزشی را برطبق وضعیت جسمی هربیمار نشان می دهد پیشنهاد شده است.به علاوه اینها،بیماران میتوانند خود را در یک مانیتور از3جهت (جلووهردوطرف)که قادر به آموزش ازطریق حرکات درست بدن می باشد،ببینند.
2) مراقبت از زوال عقل:
3سیستم یکپارچه شده یاتکنولوژی سنجش تحت عنوان"سیستم حفاظت برای مراقبت از سالمندان"معرفی شده است.که به شرح زیر می باشد.
- بالای تخت:"علائم حیاتی سیستم سنجش حفاظت"
به ادامه دار بودن علائم حیاتی فرد در زمانیکه فرد روی تخت است هوشیار می باشد.(وجودعلائم حیاتی در فرد)واین کارمنجر به تشخیص زود هنگام موارد اضطراری در طول شب می شود.
- درداخل اتاق:"سیستم نگهبان هوشمندA/C"
حرکات بدن کاربر وحضور/عدم حضور از اتاق را احساس کنید.همچنین سیستم تهویه هوای مطبوع نیز باید از راه دور کنترل شود.
- جلو در:"سیستم تشخیص هویت"
قابلیت تشخیص چهره وفقل کردن در به صورت اتوماتیک انجام میگیرد.قابلیت خروجی وورودی آسان.توسط ترکیب این 3سیستم ذکر شده،سیستم حفاظت ومراقبت می تواند موجب کاهش ریسک پذیری منجر به تغییرات در علائم حیاتی ومراقبت های ویژه شود.
3) تحرک:
ایده بینظیر پاناسونیک که از"ربات همراه با اعتمادبه نفس" رونمایی کرد،وتمام مهمانان نمایشگاه را به حیرت برانگیخت. این ربات قابلیت تشخیص حرکات کاربر را در حالی که ایستاده یا نشسته باشد را دارد.همچنین قابلیت کمک به کاربر هنگامی که نیاز به کمک دارد،درنتیجه  منجر به کاهش استرس درحین انتقال،حرکت ویا هنکامی که ساکن هستند می شود.
این ربات طراحی شده در مقایسه با مدل به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه H.C.R. 2014،از نظرسایز فشرده تر بوده وقابلیت انجام حرکات آسانتر وراحتر در درون اتاق برای مراقبت از سالمندان را دارد.
تاسال 2025 پیش بینی شده جمعیت سالمندان کشور ژاپن به 30 درصداز کل جمعیت خواهدرسید.هدف طرح شرکت پاناسونیک تحت عنوان"تجارت مراقبت از پرستاران"تلاش خواهد کرد به ایجاد مشارکت های اجتماعی باهدف گسترش بیشتر درکسب وکار.که در این نمایشگاه به عرضه تجهیزات  به منظور مراقبت های پرستاران عرضه شده است.شرکت پاناسونیک 200مرکز سرویس به منظور "مراقبت از پرستاران"انتشار خواهد داد.
 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!