مقایسه کالا

جدیدترین همکاری پاناسونیک تحت عنوان Disney Titles

جدیدترین همکاری پاناسونیک تحت عنوان Disney Titles

همکاری شرکت پاناسونیک با آمریکای شمالی،موجب ایجاد سرویس سرگرمی خانگی به نام HOME TEAM شده است،که این شرکت اعلام کرده به گسترش کتابخانه ها تحت عنوان کتابخانه دیجیتالی پرداخته است که این کتابخانه هاشامل محتواهای Disney می باشدکه آشنا با ویژگی شخصیت ها و کاراکترهای داستانی میباشد.ازامروز HOME TEAM  نزدیک به 150 Disney به مجموعه خود اضافه خواهدکرد.درحال حاضر اعضای خانواده میتوانند نزدیک به 150 عناوین جدید وکلاسیک را از راه دور به اشتراک بگذارند.
به طور نمونه میتوان از محتواهای معروف ایجاد شده در میان کودکان،خانواده ها،پدربزرگ ومادربزرگ ها که عبارتند از pixar،star wars،maral و..  نام برد.
همچنین باید افزود این نرم افزاربرای پدر و مادرهایی که بسیار پر مشغله بوده یا در سفر به سر میبرند،میتوانند به راحتی توسط توسط رسانه های آزموده شده  بافرزندانشان ارتباط برقرار کنند .
مجموعه کامل کتابخانه HOME TEAM  تقریبا شامل 2000نسخه میشود که این نسخ جهت به حداکثررساندن سرگرمی وارتباط اجتماعی بین نسل ها توسط کتابداران حرفه ای سرپرستی میشود .
کتاب ها وبازی های موجود  در HOMETEAM مربوط به موضوعات معروف از قبیل طبیعت،ورزش،حیوانات،غذا،هنر،ماشین و..که هر کدام برااساس رده سنی درجه بندی شده است،میباشد.

 

 

 

نظرات خبر
نظری ثبت نشده است!