نکته: جهت مشاوره برای خرید و تعمیرات محصولات مخابراتی، اداری و امنیتیِ پاناسونیک هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید: 02181010

تلفن صنعتی

تلفن صنعتی،تلفن ضد انفجار ،تلفن ضد اب یا ضد خاک

گوشی های صنعتی دارای استاندارد مقاومت در برابر نفوز آب و گردو غبار و ضربات احتمالی و مقاومت در برابر دماهای بالا و پایین می باشند .( معمولا بین -۳۰ درجه تا +۷۰ درجه) .درجه حفاظت یا کد آی‌پی اصطلاحی در استاندارد آی‌ئی‌سی است که بر اساس آن محفظه‌های تجهیزات الکتریکی با کدهای استانداردی با دو حرف IP در کنار دو رقم، از نظر نفوذ در برابر عوامل خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند. رقم اول که بین ۰ تا ۶ است سطح حفاظت در برابر جسم سخت خارجی را مشخص می‌کند. رقم دوم بین ۰ تا ۸ است و میزان حفاظت را در برابر نفوذ آب (و نه هیچ مایع دیگر) مشخص می‌کند. هر چه این رقم‌ها بیشتر باشند میزان حفاظت بیشتر است یعنی ما بالاترین سطح استاندارد که می توانیم داشته باشیم IP68  می باشد .

تلفن های صنعتی دارای کیفیت بسیار مناسب برای مکالمه در محیط های شلوغ و پر صر و صدای صنعتی میباشند همچنین به گونه ای طراحی گردیدند در هنگام وقوع حادثه و اضطرار دارای بالاترین کارایی میباشند . از انجا که در ساخت این قبیل از تلفن ها از مواد و قطعات خاص استفاده میگردد این قبیل از تلفن ها دارای قیمتی چندین برابر نسبت به تلفن های معمولی می باشند .

از این مدل گوشی ها میتوان در محيط هاى آلوده گازى ، صنايع نفت ، گاز، کشتیها ، پتروشيمى و محيط هاى آلوده غبار آتشگير ذرات فيبر و پشم شيشه معادن استفاده نمود .
این مدل از گوشی ها مقاوم در شرايط رطوبتى بالا بوده و بعنوان ارتباط داخلی اداری قابل استفاده میباشد.

 

 

از مزایای این گوشی ها میتوان به  : مقاوم در برابر اختلاف درجه حرارت زیاد ،مقاوم در برابر رطوبت ،بدنه از جنس قوی و مقاوم ،مناسب براى Zone1 & Zone 2 با درجه حفاظتى بالا ، شدت صدای زنگ بالا و شدت صدای گوشی و میکروفن تلفن اشاره نمود .
شدت صدای زنگ بالا

این مدل از گوشیهای تلفن در حال حاضر توسط شرکت ایده آل گستر وارد و با گارانتی معتبر تقدیم مشتریان گرامی میگردد. لطفا جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن  ۸۱۰۱۰ و یا شماره همراه ۰۹۱۲۸۰۸۰۰۱۸ تماس حاصل نمایید .

 

چیزی برای گفتن دارید؟ بفرماید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نکته: جهت مشاوره برای خرید و تعمیرات محصولات مخابراتی، اداری و امنیتیِ پاناسونیک هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید: 02181010
رفتن به نوارابزار